Неодноразово рятував своїх побратимів: на Волині прощалися із Героєм Олексієм Клімчуком. Оновлено
У вівторок, 6 лютого, в Луцьку прощалися із Героєм Олексієм Клімчуком.
Про це пише Район.Луцьк.
Олексій Клімчук народився 02 березня 1981 року у селі, неподалік від Рожища, жив у Луцьку. За словами його однокласника Івана, Олексій був чуйним та доброзичливим. До повномасштабного вторгнення він працював оператором екструдера. Колеги пригадують Олексія, як людину, яка завжди готова була прийти на допомогу.
Олексія Клімчука призвали на військову службу по мобілізації у минулому році. Чоловік не дожив більше місяця до 43 років. Він загинув 31 січня неподалік Ямполівки на Донеччині. У воїна залишилася батьки та дружина.
«Сьогодні нема сім’ї, родини яка б не пережила ту біду, трагедію, горе, яку переживає вся країна. Сьогодні загорілася вічна лампада новопреставленого воїна Олексія. Він 11 років тому у цьому храмі просив благословення на щасливе сімейне життя, тут вони з дружиною вінчалися, а сьогодні біль розриває серце. Колись ми доставали темні хустки у певний, скорботний час, а сьогодні ми їх не ховаємо, ми не встигаємо витирати сльози, бо зустрічаємо воїнів, солдатів, наших захисників», – сказав у проповіді протоієрей Богдан Линник.
Він також розповів, що Олексій Клімчук був медиком і неодноразово рятував своїх побратимів, витягував поранених з поля бою.
«Сім’я розповідає, що донині приходять листи з подяками від врятованих військових та їх рідних. Останній раз він пішов на завдання із землі у вічність. Він напевне знав та відчував, що це його останній день, але не сумнівався йти чи ні, нехай він стане воїном небесним, бо був достойним воїном України», – додав він та висловив найщиріші співчуття рідним, близьким загиблого.
Попрощатися з загиблим Олексієм Клімчуком зібралося дуже багато людей, у дворі церкви утворили коридор з кошиків з живими квітами. Віддати останню шану прийшли рідні, сусіди, колеги друзі.
Після завершення панахиди оркестр виконав Державний Гімн, труну з тілом Олексія провезли вулицями Луцька. Поховали Олексія Клімчука на кладовищі села Вишеньки Рожищенської громади.