Секрети мамопластики: як вибрати ідеальний розмір грудей?
Далеко не кожній жінці щастить отримати від природи гарні красиві груди, тоді як наявність цієї принади може значно покращити жіночу самооцінку. Якщо раніше з цією проблемою було важко справитись, то сьогодні існують певні косметологічні методи, які допомагають досягти бажаної мети.
Зокрема отримала багато позитивних відгуків мамопластика в клініці Platinum Laser, яка дозволила багатьом жінкам покращити свою зовнішність.
Показання, по яким найчастіше проводиться мамопластика:
- Асиметрія молочних залоз.
- Неправильної форми соски.
- Опущення грудей, яке часто зустрічається після лактації.
- Вікові зміни в молочних залозах, які призвели до погіршення їх зовнішнього вигляду.
Не проводиться операція при важких захворюваннях внутрішніх органів, гострих інфекційно-запальних процесах, схильності до рубцювання та під час грудного вигодовування. Якщо подібні протипокази відсутні та у пацієнти є стійке бажання покращити свою зовнішність, тоді лікар допомагає з підбором ідеального розміру грудей.
Важливі нюанси підбору розміру грудей
- Підбирається в індивідуальному порядку з урахуванням пропорцій тіла та інших складових конституції.
- Замалий розмір імплантів може стати причиною незадоволення від проведеної операції, тому не потрібно боятись занадто помітного результату.
- Водночас дуже великі груди можуть викликати різні проблеми після операції, наприклад біль у спині через перенавантаження, порушення місцевого кровообігу в молочних залозах тощо.
- Занадто великі імпланти можуть призвести до надмірного розтягнення шкіри молочних залоз, в результаті чого через якийсь час прийдеться робити повторну операцію.
Під час підбору розміру імпланту лікар обов’язково оцінює пацієнтку комплексно, при необхідності використовує сайзери. Ці пристосування являють собою імітацію грудних імплантів і допомагають максимально наочно себе уявити після операції.
Види імплантів, які використовуються в мамопластиці
- За формою розрізняють круглі та каплевидні, які можуть допомогти досягти ефекту «пуш-ап» та природного вигляду відповідно.
- За поверхнею розділяються на текстуровані та гладкі.
- За типом наповнення розрізняють силіконові, силікатні, гідрофільні.
- За профілем імпланти можуть бути з низькою проєкція, середньою та високою, а також екстрависокі ендопротези, які дозволяють досягти дуже великих розмірів.
Сучасні імпланти виготовляються з урахуванням високих вимог до безпеки та комфорту використання. При правильній експлуатації практично до мінімуму знижується ймовірність розриву оболонки. Головне виконувати лікарські рекомендації, особливо в період реабілітації, який може тривати від кількох тижнів до декількох місяців. Все залежить від об’єму операції, яка була проведена, та загального стану після мамопластики.