19 травня у Луцькій громаді прощатимуться з загиблим Захисником Владиславом Бігуном
![19 травня у Луцькій громаді прощатимуться з загиблим Захисником Владиславом Бігуном](https://vsn.ua/storage/news/6nA2widxqdkerY9wUMRTSRVHL51tnlknkFZtgD9r.png)
У четвер, 19 травня, об 11 годині у храмі Святителя Василія Великого у селі Боголюби відбудеться прощання з військовослужбовцем Бігуном Владиславом Вікторовичем. Про це повідомляє Луцька міська рада.
Він народився 14 червня 1996 року. Проходив військову службу за контрактом з грудня 2019 року на посаді старшого навідника 2 міномету І мінометного взводу І мінометної батареї І механізованого батальйону.
Старший солдат Владислав Бігун загинув 13 травня 2022 року поблизу населеного пункту Золоте Луганської області під час артилерійського обстрілу.
Редакція ВСН висловлює співчуття родині загиблого. Вічна шана і слава Герою!