Троє випускників волинського ліцею здобули максимальні 200 балів на НМТ-2026
Троє випускників Княгининівського ліцею Волинської обласної ради продемонстрували блискучі результати та здобули найвищий можливий результат на Національному мультипредметному тесті — 200 балів. Максимальні бали вони отримали з математики та англійської мови.
Про це повідомили у закладі.
«За кожною такою перемогою стоять наполеглива праця, цілеспрямованість, віра у власні сили та щоденна підтримка вчителів і батьків. Ці досягнення — не лише особистий успіх наших учнів, а й підтвердження високої якості освіти та культури навчання в ліцеї», - наголошують у дописі.
Випускники, які здобули максимальний результат:
- Костянтин Жук (11-І клас) — 200 балів з математики. Вчителька — Наталія Редькович,
- Лілія Макарчук (11-Г клас) — 200 балів з англійської мови. Вчителька — Тетяна Карпук,
- Єлизавета Кальчик (11-В клас) — 200 балів з англійської мови. Вчителька — Світлана Маліневська.
«Висловлюємо щиру вдячність педагогам, які допомогли учням досягти такого результату. Ваш професіоналізм, наполегливість, віра в дітей та відданість своїй справі щодня творять історії успіху.
Дорогі випускники! Нехай ці омріяні 200 балів стануть не лише підсумком шкільного етапу, а й потужним стартом для нових звершень, сміливих рішень та великих перемог. Попереду — нові можливості, нові виклики та нові вершини, які вам неодмінно підкоряться.
Ми пишаємося вами! Нехай ваші знання, талант і наполегливість відкривають двері до найкращих університетів та допомагають будувати успішне майбутнє України», - йдеться у дописі.
Читайте також:
- Випускниця сільського ліцею на Волині отримала 200 балів на НМТ з географії
- На Волині випускник набрав 797 із 800 балів на НМТ: тричі отримав максимальні 200
- Випускники луцького ліцею отримали 200 балів на НМТ з математики та англійської мови