Троє випускників волинського ліцею здобули максимальні 200 балів на НМТ-2026

Троє випусників волинського ліцею здобули максимальні 200 балів на НМТ-2026

Троє випускників Княгининівського ліцею Волинської обласної ради продемонстрували блискучі результати та здобули найвищий можливий результат на Національному мультипредметному тесті — 200 балів. Максимальні бали вони отримали з математики та англійської мови.

Про це повідомили у закладі. 

«За кожною такою перемогою стоять наполеглива праця, цілеспрямованість, віра у власні сили та щоденна підтримка вчителів і батьків. Ці досягнення — не лише особистий успіх наших учнів, а й підтвердження високої якості освіти та культури навчання в ліцеї», - наголошують у дописі. 

 Випускники, які здобули максимальний результат:

  • Костянтин Жук (11-І клас) — 200 балів з математики. Вчителька — Наталія Редькович,
  • Лілія Макарчук (11-Г клас) — 200 балів з англійської мови. Вчителька — Тетяна Карпук, 
  • Єлизавета Кальчик (11-В клас) — 200 балів з англійської мови. Вчителька — Світлана Маліневська. 

Троє випускників волинського ліцею здобули максимальні 200 балів на НМТ-2026Троє випускників волинського ліцею здобули максимальні 200 балів на НМТ-2026

«Висловлюємо щиру вдячність педагогам, які допомогли учням досягти такого результату. Ваш професіоналізм, наполегливість, віра в дітей та відданість своїй справі щодня творять історії успіху.

Дорогі випускники! Нехай ці омріяні 200 балів стануть не лише підсумком шкільного етапу, а й потужним стартом для нових звершень, сміливих рішень та великих перемог. Попереду — нові можливості, нові виклики та нові вершини, які вам неодмінно підкоряться.

Ми пишаємося вами! Нехай ваші знання, талант і наполегливість відкривають двері до найкращих університетів та допомагають будувати успішне майбутнє України», - йдеться у дописі.

 

Читайте також: 

Можливо зацікавить