72-річному волинянину з ознаками інсульту провели вдалу тромболітичну терапію

72-річному волинянину з ознаками інсульту провели вдалу тромболітичну терапію

Щодня у неврологічне відділення КП «Володимир-Волинське ТМО» із гострим мозковим інсультом потрапляють двоє-четверо пацієнтів.

Серед усіх пацієнтів відділення постійно перебувають близько 15-ти осіб із гострим порушенням мозкового кровообігу, - про це повідомляють у медзакладі.

Днями у ТМО Володимира провели ще одну вдалу тромболітичну терапію – лікування, яке направлене на розчинення тромбу всередині судини за допомогою лікарських засобів — тромболітиків.

Вони не тільки уповільнюють появу «пробок» в кровоносних судинах, але і повністю їх ліквідують.

72-річному пацієнту з ознаками інсульту, якого вчасно доправили у приймальне відділення лікарні, провели комп’ютерну томографію для точного встановлення діагнозу. Після цього лікарі ТМО провели тромболізис. Медики спостерігали за реакцією пацієнта, вона – позитивна.

Одну добу після процедури чоловік перебував у відділенні анестезіології та інтенсивної терапії, а зараз переведений у неврологічне відділення, його самопочуття – задовільне.

У мед закладі нагадують, що для пацієнтів з інсультом у КП “Володимир-Волинське ТМО” надаються безкоштовно наступні послуги:

  • Діагностика на комп’ютерному томографі
  • Проведення тромболітичної терапії тобто тромболізис
  • Цілодобовий моніторинг стану пацієнта
  • Медична реабілітація в гострому періоді

72-річному волинянину з ознаками інсульту провели вдалу тромболітичну терапію72-річному волинянину з ознаками інсульту провели вдалу тромболітичну терапію72-річному волинянину з ознаками інсульту провели вдалу тромболітичну терапію72-річному волинянину з ознаками інсульту провели вдалу тромболітичну терапію

Можливо зацікавить