9-річний хлопчик з України загадково зник у таборі для біженців у Німеччині

9-річний хлопчик з України загадково зник у таборі для біженців у Німеччині

У Німеччині в Тюринґії сталась пожежа у таборі для біженців, де проживало 245 осіб. На місці трагедії загинула дитина. Ймовірно - це 9-річний хлопчик з України, який наразі вважається зниклим безвісти. 

Про це пише DW. 

 За даними поліції, пожежа спалахнула 4 червня о 5 ранку за місцевим часом (3:00 за Києвом) в місті Апольда, що на сході Тюрінґії. Там знайшли тіло дитини, ще 10 осіб отримали травми. Загалом у притулку проживало 245 людей. 

Очевидці кажуть, що полум'я сягало кількох метрів заввишки. Поліція заявила, що причина пожежі невідома, але розслідування ведеться «повним ходом».

Мешканців притулку, яких врятували пожежники, відвезли до іншого центру прийому біженців у сусідньому Гермсдорфі. Їх супроводжували співробітники поліції та перекладачі.

9-річний хлопчик з України вважається зниклим безвісти. Влада заявила, що для того, щоб визначити, чи є тіло, знайдене в будівлі, зниклим хлопчиком, знадобиться судово-медична експертиза. Поліція очікує результатів розтину не раніше понеділка. Ще 10 людей із різними травмами госпіталізували. 

Міністр внутрішніх справ Тюрінґії Георг Майєр висловив стурбованість «жахливою новиною» в Апольді.

Читайте також:

Можливо зацікавить