Апеляційний суд залишив Віктора Медвечука під вартою

Апеляційний суд залишив Віктора Медвечука під вартою

У п’ятницю, 20 травня, у режимі відеоконференції у Львівському апеляційному суді розглянуто апеляційну скаргу адвокатів, в інтересах обвинуваченого Віктора Медвечука на ухвалу слідчого судді Личаківського районного суду м. Львова від 16 квітня 2022 року щодо тримання під вартою. Про це йдеться на сторінці Львівського апеляційного суду.  

Відповідно до матеріалів справи обвинувачений підозрюється у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених за вчинення кримінального правопорушення групою осіб, групою осіб за попередньою змовою, організованою групою або злочинною організацією; державна зрада; створення терористичної групи чи терористичної організації, та застосовано щодо нього запобіжний захід у виді тримання під вартою строком на 60 днів без визначення розміру застави.

Колегія суддів судової палати з розгляду кримінальних справ Львівського апеляційного суду погодилась з рішенням суду першої інстанції, залишивши апеляційну скаргу без задоволення, а ухвалу – без змін. Зокрема, строк тримання під вартою обвинуваченого рахувати з часу фактичного затримання о 18 год 15 хвилин 12 квітня 2022 року.

Нагадаємо, що 12 квітня Президент України Володимир Зеленський повідомив про затримання кума Путіна, нардепа від ОПЗЖ Віктора Медведчука.

Пізніше Личаківський районний суд арештував рухоме і нерухоме майно, яке належить підприємствам родичів одіозних народних депутатів від ОПЗЖ Віктора Медведчука та Тараса Козака. 

 

Можливо зацікавить