Без сліз дивитися неможливо: харківські випускники станцювали вальс на руїнах своєї школи

Без сліз дивитися неможливо: харківські випускники станцювали вальс на руїнах своєї школи

10 випускників школи №134 у Харкові станцювали вальс на руїнах своєї школи. У будівлю навчального закладу 27 лютого вдерлися російські спецпризначенці.

Аби знешкодити окупантів та зберегти життя харків'ян, відбувся бій: українські захисники знешкодили у будівлі взвод - близько 30 окупантів, - повідомляє Суспільне

Відзначити випускний 5 червня прийшла третина учнів класу, інші школярі перебувають поза Харковом, розповів випускник Гліб Опашнян.

«Для мене це жах, особливо, коли я бачив, як школу нищили. Я спостерігав за цим весь день. Мій дім за 500 метрів від школи. Я почув, що почали стріляти й з батьком пішов на другий поверх свого дому. Я відчув страх, осколок пролетів над моїм домом і влучив в дім сусідів. Те, що загарбники полягли тут, - це для мене радісна новина. А сьогодні випускний і я радісний, я випускаюся зі школи», - розповів Гліб Опашнян.

Без сліз дивитися неможливо: харківські випускники станцювали вальс на руїнах своєї школи

Олена Мосолова викладає географію у 134-й школі 17 років, сьогодні зі школи випускається її донька.

«Останній дзвоник ми собі трохи не так уявляли для своїх дітей, але сталося так, як сталося, й хочеться якесь свято діткам. Я сюди щодня прихожу, не відпускає», - розповіла Олена Мосолова.

Привітати випускників приїхали бійці «Кraken» - одного з підрозділів, які брали участь у тому бою.

«У вашій школі був останній форпост, російські окупанти закріпилися тут і намагалися зробити так, щоб Харків був зруйнований, але ми разом з іншими підрозділами зараз відкинули російську армію за 20 км від міста. Харків ми відбудуємо, обов'язково переможемо, і у нас буде мир і нове життя після війни», - сказав член підрозділу Костянтин Немічев. 

Можливо зацікавить