Бійці 100-ї бригади територіальної оборони Волині відповіли на черговий фейк росіян

Бійці 100-ї бригади територіальної оборони Волині відповіли на черговий фейк росіян

Міноборони рф поширило неправдиве повідомлення про те, що буцімто військовослужбовці 100-ї бригади ТрО у місті Луцьк у повному складі відмовилися брати участь у бойових діях.

Про це пише Центр протидії дезінформації.

Також на російських ресурсах вказують, що керівництво негайно відреагувало на дії військових і «бригада роззброєна, бунтарі заарештовані, прийнято рішення про повне переформування цього з’єднання».  

Сьогодні, особовий склад бригади, спростував пропагандистський вкид, зазначивши, що, як і раніше, бійці повністю контролюють ситуацію у зоні своєї відповідальності вздовж кордону республіки білорусь за підтримки інших складових сил оборони нашого краю.

Цього разу, представник міноборони рф, ігор конашенков з його фейком про Волинську бригаду б’є усі рекорди кремлівської брехні та виставляє себе посміховиськом в очах не лише особового складу нашої бригади.

Командування бригади вкотре просить довіряти тільки офіційній та не розповсюджувати неперевірену, фейкову інформацію, - закликали військові.  

Окрім цього, козаки волинської бригади ТрО зняли відеолист «кремлівському султану». Перегляньте його тут: https://www.facebook.com/100TrVolyn/videos/749398019635999/ 

Можливо зацікавить