Бійці ТрО на Волині тренуються палити групові та одиночні цілі противника
![Бійці ТрО на Волині тренуються палити групові та одиночні цілі противника](https://vsn.ua/storage/news/2HYImtu602ZPU3NCbS0vnX7vVHhkp8YuNMMCOrB5.png)
На півночі Волині в районі відповідальності бригади територіальної оборони Збройних сил України проведено практичні навчання з виявлення та знищення умовних цілей - командних пунктів, техніки та живої сили противника.
За легендою навчань, використовуючи технічні засоби розвідки, командир бригади територіальної оборони отримав інформацію щодо висування ворожої колони в бік українського кордону, - пише АрміяInform.
Відповідно до його наказу батарея МТ-12 з району зосередження вибула на рубіж ведення вогню, де з підходом розвідувального дозору з двох «Тигрів» знищила одиночні цілі, а пізніше й групову ціль - колону з п’ятьох російських Т-72.
На сусідній ділянці полігону розвідники бригади за допомогою безпілотного літального апарату на певній відстані від району своєї відповідальності виявляють передовий командний пункт противника. Час йде на хвилини…
![Бійці ТрО на Волині тренуються палити групові та одиночні цілі противника](https://vsn.ua/storage/image-icons/gZ19Zu0xIVj0R4ijAxCnNskipe8TkGJREoPysTIk.jpg)
![Бійці ТрО на Волині тренуються палити групові та одиночні цілі противника](https://vsn.ua/storage/image-icons/dh4DnFa7swW2pswVUQfLZ8stAgxebggeVhR44tGQ.jpg)
Мінометна батарея на автомобілях оперативно прибуває у визначений район, розгортається у бойове положення та знищує отриману за координатами ціль.
Більша частина військовослужбовців у підрозділі з категорії мобілізованих. Інша, яких менше, учасники бойових дій на сході України. Найбільше, що їх усіх об’єднує - мотивація та бажання захистити свої домівки за будь-яку ціну.
![Бійці ТрО на Волині тренуються палити групові та одиночні цілі противника](https://vsn.ua/storage/image-icons/zxaXWLHBQonTv0XnsA5TjqyTvDThlk0E2cuSLvOU.jpg)
Як розповів командир міномета Віталій із позивним «Арчі», головне наше завдання - результат, який видно неозброєним оком. Ми готові, як ніколи, а тому кожну одиночну та групову ціль ворога в разі порушення українського кордону буде знищено.
![Бійці ТрО на Волині тренуються палити групові та одиночні цілі противника](https://vsn.ua/storage/image-icons/wHI17DYGKREQOQDbCOFmOZ3DWEgaxx6nuyWFrTTl.jpg)
- Вчора мінометники тренувалися в діях розрахунків під час умовної стрільби, а сьогодні - відпрацювали ураження противника із закритих та відкритих вогневих позицій виконанням вогневих завдань з практичною стрільбою. Командир підрозділу обробляє ввідні на планшеті й віддає команди командирам розрахунків, а ми відповідно налаштовуємо прицільні пристрої та здійснюємо постріли. Я і мої підлеглі готові нищити ворога як тут, так і на інших ділянках оборони України, бо ми нащадки славних козаків й перемога точно буде за нами, - наголошує командир міномета.
![Бійці ТрО на Волині тренуються палити групові та одиночні цілі противника](https://vsn.ua/storage/image-icons/cw6xYXj6QhfAtOxCriZqUKmGhtU3PwAzS8sjSrSy.jpg)
![Бійці ТрО на Волині тренуються палити групові та одиночні цілі противника](https://vsn.ua/storage/image-icons/7zfsFRXMIXs1HjaVu8EmRO26KAVCALo6l9HstVol.jpg)
Читайте також: