Бізнесвумен і популярна блогерка з Луцька вагітна четвертою дитиною. Фото

Бізнесвумен і популярна блогерка з Луцька вагітна четвертою дитиною. Фото

Бізнесвумен, популярна блогерка та майстриня перманентного макіяжу Юліана Дружиніна з Луцька розповіла, що вагітна вчетверте.

Про це вона розповіла у соцмережі. 

Нагадаємо, раніше в інтерв'ю Юліана розповіла, що вони з чоловіком мріють народити донечку.

«Ого! І знову Юліанна вагітна - і це особливий період у житті жінки, коли вона вносить найцінніший і найчудовіший дар у світ - нове життя. Це час, коли жінка відчуває неймовірне покликання материнства і відчуття внутрішньої сили. Вагітність нагадує нам про диво життя, про те, як вразлива і одночасно міцна може бути людська природа. Я вірю що народження дитини є надзвичайним і благословенним подарунком від Всевишнього. Це дарунок Бога, наші дітки обирають нас батьками, вчителями. Колись я думала що буду мати максимум 2-х діток, але надаються всі можливості, щоб народжувались гарні, здорові дітки і бути мамою. і це щастя, яке неможливо описати в тексті. Я дуже хотіла б, щоб в усіх хто мріє про дитятко, Бог подарував їм. Нехай Бог благословляє Вас, як і нас», - йдеться у дописі.

Юліана також зізналася, чому не розповіла про вагітність раніше.

«Чому я раніше не поділилась з вами? Дуже багато медійних пабліків полюбляють мене виставляти з новинами про мене, коментувати життя моєї сімʼї, моїх дітей. А діти це найдорожче кого я буду берегти від злих людей і їхніх брудних язиків. Не цікавлюсь і не слідкую, але знаю що ця новина буде уже сьогодні про мене мерехтіти на всіх майданчиках інтернету, так як для них я найпублічніша особа. На жаль в світі побільшало людей з низькими вібраціями, злостивих, і люди які знаходяться на високих вібраціях є їхніми тригерами. На жаль так склалось що ми живемо в такий час, що люди цікавляться та проживають більше чуже життя, аніж своє. По при все я залишаюсь чесною, відкритою, доброю. Бережіть себе та своїх близьких»,  написала блогерка.

Бізнесвумен і популярна блогерка з Луцька вагітна четвертою дитиною. ФотоБізнесвумен і популярна блогерка з Луцька вагітна четвертою дитиною. ФотоБізнесвумен і популярна блогерка з Луцька вагітна четвертою дитиною. Фото

Читайте також:

Можливо зацікавить