Боксерки з Волині вибороли «срібло» та «бронзу» на міжнародних змаганнях

У жіночій збірній команді України виступили боксерки-волинянки – уродженка Любомля Анастасія Саранюк та Тетяна Коб із Ковеля.

З 15 по 21 січня в Дебрецені (Угорщина) пройшов 68-й Меморіал Іштвана Бочкаї, в якому беруть участь елітні боксери серед чоловіків та жінок, – інформують на сайті Федерації боксу України.

Тетяна Коб, відкривши змагання, здобула впевнену перемогу у монгольської боксерки. У півфінальному поєдинку волинська спортсменка зазнала поразки і в результаті здобула «бронзу».

Молода боксерка, яка стала чемпіонкою України 2023 року, Анастасія Саранюк вперше виступала на міжнародному турнірі серед еліти боксерів та розпочала свій шлях із перемоги, її суперницею була боксерка з Угорщини.

У фінальному поєдинку їй протистояла досвідчена місцева спортсменка, яку Анастасії не вдалось цього разу перемогти, проте, срібна нагорода це дуже гідний результат зважаючи на її вік.

Для любомльчанки Анастасії Саранюк цей міжнародний турнір став першим на дорослому рівні.

Жіноча збірна команда України посіла друге загальнокомандне місце на 68-му Меморіалі Іштвана Бочкаї.

Для української команди цей турнір став першим у 2024 році, до якого вона готувалась в Олімпійському навчально-спортивному центрі Конча-Заспа.