Брендові речі замість гуманітарки: на «Устилузі» виявили бус з контрабандою

Брендові речі замість гуманітарки: на «Устилузі» виявили бус з контрабандою

У коробках знаходився спортивний одяг та взуття відомого італійського бренду.

Брендовий одяг та взуття, яке намагалися незаконно ввезти в Україну через пункт пропуску «Устилуг», виявили днями прикордонники спільно з митниками, – інформує у фейсбуці Західне регіональне управління Держприкордонслужби України

У рамках протидії незаконному переміщенні товарів під виглядом благодійної допомоги, оглядова група направила на поглиблений огляд мікроавтобус «Мерседес», який повертався з-за кордону з гуманітарним вантажем. 

У результаті ретельної перевірки інспектори разом з оперативниками прикордонного загону виявили в багажному відділенні контрабандний товар. 

Інформація про нові куртки, футболки, штани, шорти, кросівки тощо, загальною кількістю понад 2 тисячі одиниць, в товаросупровідних документах не значилася. Були в бусі і ящики з товарами гуманітарної допомоги, щоправда, небагато.

Виявлений товар встановленим порядком вилучили представники Держмитслужби. Сума оцінки конфіскату наразі встановлюється.

Брендові речі замість гуманітарки: на «Устилузі» виявили бус з контрабандоюБрендові речі замість гуманітарки: на «Устилузі» виявили бус з контрабандоюБрендові речі замість гуманітарки: на «Устилузі» виявили бус з контрабандоюБрендові речі замість гуманітарки: на «Устилузі» виявили бус з контрабандою

Читайте також: 

Можливо зацікавить