Були у жахливому стані: у селищі на Волині поремонтували аварійний міст та частину дороги

Були у жахливому стані: у селищі на Волині поремонтували аварійний міст та частину дороги

В Іваничах на Волині ремонтують аварійний міст, що на вулиці Колгоспній. Наразі усі роботи на завершальному етапі. Відремонтували і жахливий відрізок дороги на вулиці Луцькій.

Про це пише БУГ

Тривалий час міст через річку Лугу, що знаходиться на вулиці Вільної України (колишня Колгоспна), був в аварійному стані. Місцеві мешканці розповіли, що водії частенько там пошкоджували свої автомобілі. Та й пішоходи побоювались тудою ходити. Але, оскільки це центральна вулиця селища, то обійти чи проїхати її практично не можливо.

Були у жахливому стані: у селищі на Волині поремонтували аварійний міст та частину дороги

В жахливому стані був і відрізок дороги на вулиці Луцькій, від залізничного переїзду до повороту на вулицю Зелену (біля колишнього РТП). Роками ця дорога нагадувала поле, яке понищило метеоритами. Величезні ями, якими був рясно вкритий цей порівняно не великий відрізок траси, було не можливо ні проїхати, ні пройти.

Були у жахливому стані: у селищі на Волині поремонтували аварійний міст та частину дорогиБули у жахливому стані: у селищі на Волині поремонтували аварійний міст та частину дороги

Міст на вулиці Вільної України, так само, як і вулиця Луцька належить до дороги державного значення Т-03-05 Нововолинськ – Іваничі – Павлівка – Локачі. Тож за її стан відповідає Служба автомобільних доріг у Волинській області.

У пресслужбі відомства зазначили, що в Іваничах давно виникла необхідність відремонтувати кілька відрізків на автошляху Т-03-05, які перебували в аварійному стані. Тож, як тільки з'явилася можливість і кошти, відразу взялись за справу.

Цього разу на мосту і частині дороги на вулиці Луцькій зробили капітальний ремонт. Він обійшовся у 4 мільйони 30 тисяч гривень.

Роботи з облаштування вирівнюючого шару асфальтобетонну виконувала ТзОВ «Луцька ДПМК».

Були у жахливому стані: у селищі на Волині поремонтували аварійний міст та частину дорогиБули у жахливому стані: у селищі на Волині поремонтували аварійний міст та частину дорогиБули у жахливому стані: у селищі на Волині поремонтували аварійний міст та частину дороги

Можливо зацікавить