Був тяжко поранений і довгий час проходив лікування: завчасно зупинилося серце Героя з Волині Анатолія Грищука

Був тяжко поранений і довгий час проходив лікування: завчасно зупинилося серце Героя з Волині Анатолія Грищука

На жаль, на одного кращого сина у Камінь-Каширській громаді поменшало. Страшною звісткою розпочалася п'ятниця, 14 червня. Завчасно і несподівано зупинилося серце відважного Героя, хороброго захисника України, жителя села Видерта – Анатолія Михайловича Грищука, 1982 року народження.

Військовослужбовець був тяжко поранений та тривалий час проходив лікування. Побороти наслідки отримані під час боротьби з окупантами не вдалося. Тепер Анатолій Грищук у Лавах Небесного війська. Про це повідомили у Камінь-Каширській міській раді.

«Камінь-Каширська міська рада сердечно співчуває рідним бійця. Двоє донечок осиротіли, вдовою лишилася згорьована дружина. Нехай Господь буде з вами в час страшного болю. Сил, терпіння та витримки. Воїн назавжди в наших серцях та пам'яті. Вічна шана, честь і Слава бійцю», - йдеться у дописі.

14 червня відбудеться поховання. Закликають всіх людей з почестями провести солдата в останній земний шлях: дороги встелити квітами, з прапорами, коридором Слави, на колінах. 

Просять всіх краян зустріти живим коридором Слави, на колінах, з квітами і патріотичною символікою померлого воїна – Анатолія Михайловича Грищука.

Скорботний кортеж буде прямувати із селища Ратне по маршруту: с.Видричі—с.Бузаки—с.Раків Ліс—вул.Миколи Цюрика—вул.Ковельська—центр міста—вул.Шевченка—с.Грудки—с.Видерта.

Деталі руху та час будемо інформувати додатково!

Поховають бійця 14 червня, о 16:00 розпочнеться відспівування за померлим в храмі села Видерта. Місце спочинку солдата – перше кладовище (поворот на Ворокомле).

Редакція ВСН висловлює співчуття родині захисника. Вічна шана і слава Герою!

Можливо зацікавить