Через спеку у Луцьку просять не поливати городи питною водою: у чому причина
Через тривалу спеку та відсутність опадів у Луцькій міській територіальній громаді суттєво зросло навантаження на систему централізованого водопостачання. У КП «Луцькводоканал» закликають мешканців тимчасово утриматися від поливу присадибних ділянок питною водою, щоб уникнути перебоїв із водопостачанням.
Комунальники повідомляють, що через спекотну погоду та тривалу відсутність дощів значно збільшилося споживання води.
У підприємстві наголошують, що надмірне використання води для поливу призводить до зниження тиску в мережі та може спричинити перебої з водопостачанням, насамперед для мешканців багатоквартирних будинків.
Для поливу рекомендують використовувати воду з колодязів, технічну воду або накопичену дощову воду.
«Просимо всіх споживачів раціонально використовувати воду та, за можливості, застосовувати для поливу воду з колодязів, технічну або накопичену дощову воду. Дякуємо за розуміння, відповідальність та співпрацю у забезпеченні стабільного водопостачання для всієї громади», - йдеться у дописі.
Читайте також:
- «Луцькводоканал» отримає 8 автівок та спецтехніку від Нацполіції
- У Луцьку затвердили нові тарифи на воду: скільки платитимемо та чому зросла ціна
- У місті на Волині просять не поливати городи з водопроводу: через спеку в окремих районах падає тиск води