«Чистий Луцьк»: у громаді за пів року зібрали 5,5 тонн скла на переробку
![«Чистий Луцьк»: у громаді за пів року зібрали 5,5 тонн скла на переробку](https://vsn.ua/storage/news/XDZN8NxaCJedelbZtM69JhiadcKvXAsmVLoUV0DK.png)
Завдяки небайдужим мешканцям Луцької громади, які сортують свої відходи та привозять їх на сортувальні станції «Чистий Луцьк», «Чисте Довкілля» та «Чиста Громада» вдалося зібрати 5,5 тонн скла за останні 6 місяців.
Про це повідомили на фейсбук-сторінці «Чистий Луцьк».
Цей значний об'єм скла уже не поїде на полігон, не буде захоронений і не залишатиметься сотнями років у землі. Завдяки мешканцям громади все це скло піде на переробку, де отримає нове життя у вигляді корисних виробів.
«Ми щиро дякуємо кожному, хто сортує свої відходи та підтримує нашу ініціативу. Ваша участь демонструє, що спільними зусиллями ми можемо досягати великих результатів і робити наш світ чистішим та здоровішим. Продовжуємо працювати разом заради нашого майбутнього!», - йдеться у дописі.
![«Чистий Луцьк»: у громаді за пів року зібрали 5,5 тонн скла на переробку](https://vsn.ua/storage/image-icons/bFGMhxatgFvlJJwkADt2KHaTB6dIxzxzbPfJ9l6k.jpg)
![«Чистий Луцьк»: у громаді за пів року зібрали 5,5 тонн скла на переробку](https://vsn.ua/storage/image-icons/gjA0Z0GMv5wUpu9hBPu6nIG3lDPGTehHwWgl3VNJ.jpg)
![«Чистий Луцьк»: у громаді за пів року зібрали 5,5 тонн скла на переробку](https://vsn.ua/storage/image-icons/9AEUniLmUz7mjqxu2QDojSyl1VquLr3y0UeLH9nX.jpg)
![«Чистий Луцьк»: у громаді за пів року зібрали 5,5 тонн скла на переробку](https://vsn.ua/storage/image-icons/mR3Qdc99BWVw34glB2CpzlNQ2e2P8y8oMA3CfvlK.jpg)
![«Чистий Луцьк»: у громаді за пів року зібрали 5,5 тонн скла на переробку](https://vsn.ua/storage/image-icons/q9jw0Kuq6oSMxaBrFKklxQpecv5QB3fpw0BYDF1N.jpg)
Читайте також:
- У Луцьку приймають скошену траву: хто та навіщо
- Лучани за місяць здали на переробку пів тонни макулатури