Давав хабар патрульним, а отримав штраф: на Волині покарали п'яного водія

Давав хабар патрульним, а отримав штраф: на Волині покарали п'яного водія

Патрульні затримали п’яного водія з Волині під час комендантської години. Чоловік намагався відкупитися, але зрештою отримав штраф у розмірі 17 тисяч гривень.

Про це пише ІА «Волинські новини» з посиланням на вирок Луцького міськрайонного суду.

Після опівночі 18 серпня працівники патрульної поліції зупинили водія. Павло А. керував автомобілем «Опель Астра» в селі Рокині Луцького району. Під час спілкуванням поліцейські виявили у чоловіка ознаки алкогольного сп’яніння, але останній відмовився від огляду.

Далі керманич, щоб уникнути покарання, дав патрульним хабара. Він поклав на килимок під пасажирським сидінням службового автомобіля 3000 гривень.

Обвинувачений на суді свою вину повністю визнав, не заперечивши факт алкогольного сп'яніння. У вчиненому розкаявся і просив його суворо не карати.

Дії волинянина, якого вперше притягували до криміналу, кваліфікували за ч. 1 ст. 369 КК України, тобто як надання службовій особі неправомірної вигоди.

Павла А. визнали винним та оштрафували на 17 тисяч гривень. Гроші, які він пропонував інспекторам, конфіскували на користь держави.

Фото ілюстративне

Читайте також:

Можливо зацікавить

Загинув 27-річний чоловік: винуватець смертельної ДТП у центрі Луцька отримав 7 років в'язниці

Загинув 27-річний чоловік: винуватець смертельної ДТП у центрі Луцька отримав 7 років в'язниці

Начальника митного поста «Городок» затримали на хабарі: СБУ викрила посадовця Львівської митниці

Начальника митного поста «Городок» затримали на хабарі: СБУ викрила посадовця Львівської митниці

Мільйонні збитки через овочі: на Волині підозрюють майора у переплаті за продукти

Мільйонні збитки через овочі: на Волині підозрюють майора у переплаті за продукти для військових

На Волині викрили аферу на 2,7 млн грн під час ліквідації шахти: підозрюють трьох посадовців

На Волині викрили аферу на 2,7 млн грн під час ліквідації шахти: підозрюють трьох посадовців

На Волині ексдиректорці дорожнього держпідприємства оголосили підозру у розтраті понад 2 млн грн

На Волині ексдиректорці дорожнього держпідприємства оголосили підозру у розтраті понад 2 млн грн

У Луцьку чиновника міськради підозрюють у розтраті понад 2,3 мільйона гривень

У Луцьку чиновника міськради підозрюють у розтраті понад 2,3 мільйона гривень

Лучанка заплатила 120 тисяч гривень за кухонні меблі й стала жертвою шахрая
відео

Лучанка заплатила 120 тисяч гривень за кухонні меблі й стала жертвою шахрая

Збив на смерть військового та втік: на Волині водію призначили умовний термін

Збив на смерть військового та втік: на Волині водію призначили умовний термін

Лісничого з Волині підозрюють у незаконній вирубці дерев на майже 2 мільйони гривень: деталі справи

Лісничого з Волині підозрюють у незаконній вирубці дерев на майже 2 мільйони гривень: деталі справи