Де у Луцьку встановлять розумні зупинки

Де у Луцьку встановлять розумні зупинки

Проєкт «Розумні зупинки», який у Луцьку впровадили за грантові кошти, продовжують реалізувавати вже за гроші бюджету громади. Де саме планують встановити розумні зупинки, а де - відремонтувати старі, дізнавалися журналісти ВСН.

Нагадаємо, у червні нинішнього року мер міста Ігор Поліщук доручив департаменту ЖКГ взятися за продовження проєкту «Розумні зупинки» і встановити такі зупинки, зокрема, на відремонтованому проспекті Волі та на віддалених від центру вулицях: Дубнівській, Львівській, в мікрорайоні ЛПЗ, аби максимальна кількість людей могла користуватися зручностями.

Микола Осіюк, керівник департаменту житлово-комунального господарства Луцькради, розповів у коментарі виданню ВСН, що станом на сьогодні заплановані роботи по встановленню 5 розумних зупинок на оновленому проспекті Волі. На ці потреби з бюджету міста було виділено п’ять мільйонів гривень.

«Плануємо поставити 5 розумних зупинок на проспекті Волі. Вже розпочалися роботи біля Луцького ліцею №4 імені Модеста Левицького, також буде розумна зупинка біля Луцької міської стоматологічної поліклініки, біля Луцького центру первинної медико-санітарної допомоги тощо», - зазначив він. 

Де у Луцьку встановлять розумні зупинкиДе у Луцьку встановлять розумні зупинки

Також у різних районах Луцька розпочалися ремонтні роботи з оновлення старих зупинок. Спочатку їх демонтовують та забирають на ремонт, а після оновлення - встановлюють на попереднє місце.

«Кожних 10-20 років з'являється необхідність оновлення та ремонту наявних зупинок. Невдовзі поставимо відремонтовані зупинки на вулицях Тарасовій, Мамсурова, Конякіна. Вже в цьому році поміняли дві зупинки на вулиці Гордіюк. Тобто роботи проводимо за необхідності», - розповів Микола Осіюк.

Нагадаємо, проєкт «Розумні зупники» реалізовувався у Луцьку в рамках проєкту «Використання екологічних і розумних технологій у системі громадського транспорту міста Луцька», що фінансувався у співпраці із Федеральним міністерством економічного співробітництва та розвитку Німеччини через Engagement Global gGmbH та Сервісної служби «Міста в єдиному світі», програма Nakopa.

Сума грантових коштів становила 6,5 мільйона гривень. У межах проєкту було встановлено 9 зупинок (5 великих та 4 малих) та 22 табло.

Читайте також:

Можливо зацікавить