Дев'ять однокласників луцької школи отримали максимальний бал на НМТ
![Дев'ять однокласників луцької школи отримали максимальний бал на НМТ](https://vsn.ua/storage/news/dEwOOOGQmHRBdjf6kHdDEDcrUsEh0KvIqty8xU1i.png)
Дев'ять випускників 11-М класу Луцького ліцею № 9 склали один предмет НМТ на максимальних 200 балів.
Про це Суспільному розповіла класна керівниця 11-М Олена Олійник.
17-річна Оксана Єфімова всі 11 років вчилася на відмінно. Каже, що хоч золота медаль практично нічого не вирішує, але це — результат її старань. Результатами НМТ випускниця задоволена. Вона — серед трьох випускників області, які отримали максимальних 200 балів з трьох предметів.
Дівчина написала українську мову, математику та англійську на 200 балів, а історію на 191 бал, каже, що допустила три помилки.
![Дев'ять однокласників луцької школи отримали максимальний бал на НМТ](https://vsn.ua/storage/image-icons/M0VqKoAthBwEZwt9q4kWi9LpqZlvAnb5Cc0yjfFu.jpg)
«Я вийшла на пів години раніше, ніж НМТ закінчилося і коли я побачила свої бали, я була трохи в шоці», — каже випускниця.
По 200 балів з математики та англійської мови отримав випускник ліцею Роман Дубина. До НМТ готувався самостійно, без репетиторів. Математику і англійську хлопець склав на 200 балів, а українську мову та історію — на 183.
«Математику очікував 200 балів, бо багато часу приділяв їй, зацікавився з 9 класу, а так моя підготовка розпочалася в 11 класі. Я подаю заявки в Луцьк та Львів на економічну спеціальність», — коментує свій результат та ділиться планом щодо вступу хлопець.
![Дев'ять однокласників луцької школи отримали максимальний бал на НМТ](https://vsn.ua/storage/image-icons/z5T6dh9r5e51SxbrUmoqib60jM6SSAWmUO2bgovd.jpg)
Успіхами своїх одинадцятикласників тішиться, говорить вчителька математики Марія Демчишин. З її слів, це результат багаторічної роботи і педагога, і учнів.
«Я не скажу, що мене вразило, а розраховувала ще на більший результат. В класі шестеро учнів здали математику на 200 балів, п’ятеро учнів зробили одну помилку. Починали ми працювати фактично з 5-7 класу», — розповідає вчителька.
![Дев'ять однокласників луцької школи отримали максимальний бал на НМТ](https://vsn.ua/storage/image-icons/u9lzgEdJbEeO1byOzA7BUfrwZmMZRHjOn0W3oZY5.jpg)
Вчителька української мови Валентина Носалюк каже, що завдання на НМТ вважає не найлегшими, але він не був не непередбачуваним.
![Дев'ять однокласників луцької школи отримали максимальний бал на НМТ](https://vsn.ua/storage/image-icons/dYu4PXevsL7GJxwwm9Kb7SfTYqkAPRcYUIvN6TSW.jpg)
Загалом навчання у Луцькому ліцеї №9 завершили 122 одинадцятикласники, з них 33 — медалісти. Зараз кожен випускник визначається з вибором професії, обирає для себе навчальний заклад.
Читайте також:
- 200 та 400: волинські випускники отримали найвищі бали на мультипредметному тесті
- Випускник з Волині розповів, як йому вдалося набрати 600 балів мультипредметному тесті
- Максимальний результат із двох предметів: волинська випускниця набрала 400 балів на мультипредметному тесті