Дівчата щомісяця сплачували по 300 доларів: поліцейського з Луцька звинувачують у шантажі вебкам-моделей

Дівчата щомісяця сплачували по 300 доларів: поліцейського з Луцька звинувачують у шантажі вебкам-моделей

Луцького поліцейського звинувачують у шантажі вебкам-моделей і вимаганні у них грошей.

Його адвокат вимагав, аби суддя проводив закрите засідання, мовляв, нема чого журналістам розказувати, як розглядають хабарну справу, - йдеться у сюжеті каналу Аверс.

Після того, як у суді увімкнули аудіозапис, а прокурор запевнив, що то розмова між вебкам-моделлю і підозрюваним поліцейським, адвокат підсудного пообіцяв принести на наступне засідання змонтований запис, на якому хабар вимагатимуть голосом прокурора. Мовляв, голос підсудного поліцейського могли підробити. Проте не приніс.

Натомість став категорично проти присутності журналістів. Мовляв, нема чого розказувати людям про розслідування хабарної справи.

ДБРівці кажуть, що підозрюваний правоохоронець встановлював особи вебкам волинянок і призначав їм зустріч. За версією слідчих, трохи більше, ніж за місяць, правоохоронець, ймовірно, встиг отримати від різних дівчат майже три тисячі доларів США.

Під час зустрічі правоохоронець погрожував дівчатам притягувати їх до кримінальної відповідальності за нібито розповсюдження порнографії, хоча жодних доказів таких дій у нього не було.

Уникнути покарання, за словами правоохоронця, моделі могли лише щомісяця сплачуючи йому по 300 доларів США.У такому випадку поліцейський обіцяв сприяти діяльності інтернет-моделей і попереджати їх про можливе проведення у них слідчих дій.

Судді демонструють відеозаписи, як дівчина переказує гроші, нібито підсудному поліцейському. Адвокат припускає, що співробітники СБУ могли проводити дівчині інструктаж на провокацію. Мовляв, є технічний засіб, який не надавали дівчині, а з боку знімав сам оперативний працівник. І у протоколі він не фігурує. Такий доказ захисник вважає недопустимим. Прокурор на це сміється.

Невдовзі допитають уже саму дівчину.

Читайте також:

Можливо зацікавить