До чого сниться весілля: що означають сни про шлюб

сни про весілля

Якщо людина, перефразовуючи класика, часто бачить сон, той дивовижний сон, у якому пара одружується, то це, кажуть експерти, може багато чого цікавого може означати.

У всякому разі так стверджує блогерка Моніка Форт із проекту The Biblical Dream Interpreter

Весілля - так, так, те саме, яке співало і танцювало - захід особливий, який уособлює початок нового етапу в житті. Але сни про нього можуть також попереджати про позитивні зміни в ситуації. Якщо людині, приміром, напередодні снів із весіллям, захотілося чогось серйозно змінити у своєму житті, то бажано б не затягувати з такими змінами.

Щоправда, якщо побачити уві сні картину: «Гірко!» - горланив напідпитку народ, «Гірко!» - гула вулиця навколо», - то це не тільки обіцяє щось радісне. Такий сон накладає на людину нові обов'язки й обмеження. Тож потрібно готуватися до змін у всеозброєнні, а не перебувати в блаженному невіданні. У духовному аспекті весільний сон, як правило, «семафорить» про те, що людині потрібен симбіоз свідомості й підсвідомості, тіла й духу, чоловічої та жіночої енергії.

Якщо ж стовідсотковий і беззавітний холостяк бачить себе уві сні нареченим - то йому б краще потурбуватися в реальності здоров'ям. А ось якщо холостяк або незаміжня дівчина уві сні заручаються - то варто очікувати радісних подій життя.

Розповімо ж про найпопулярніші варіанти снів із весіллям:

  • Одружуватися з неприємною в житті людиною - кінець знайомства з нею;
  • Бачити юну «принцесу»-наречену - чекає небезпека батьків;
  • Наречена у віці - небезпека чекає або на сновидця, або на його близьких родичів;
  • Бачити уві сні нареченого і наречену - до змін у житті;
  • Приснився обряд вінчання - до нових і радісних знайомств;
  • Весільна процесія уві сні - до гарної новини, приготувань і важливих справ;
  • Одружуватися уві сні з чужою дружиною - приховані та пригнічені бажання сновидця дуже брудні й некультурні.

Що означає уві сні бачити чуже весілля?

Чуже весілля (та ще й уві сні) - це аж ніяк не просто "випадковий погляд - відчинені двері". Такі сни з давніх-давен вважалися поганими знаками - особливо, якщо вони снилися холостякам і дівчатам на виданні. Але річ у тім, що вкрай важливим є кожен нюанс таких сновидінь - кого з людей там можна побачити, в яких декораціях він відбувається тощо. Адже весілля бувають усілякі - і в снах теж саме.

Якщо людина бачить себе на чужому весіллі важливим гостем (можливо, навіть посадженим батьком) - то в найближчому майбутньому вам доведеться в чомусь сильно допомогти рідним або близьким. І до такої допомоги потрібно максимально серйозно поставитися - оскільки велика ймовірність, що вже скоро допомога знадобитися самому сновидцю.

Якщо ж сновидець просто пустотливий гуляка на чужому весіллі - то, значить, в реалі на нього чекає зустріч у хорошій компанії (можливо, навіть і з застіллям). Слід бути уважним у таких снах - адже є велика ймовірність, що серед гостей на весіллі ви помітите свою другу половинку.

Якщо ж людина побачить жінку в траурному вбранні на весіллі - значить, на якихось близьких до неї людей очікують проблеми або навіть небезпеки з хворобами.

Читайте також: