До Луцька привезли тіла двох загиблих Героїв
![До Луцька привезли тіла двох загиблих Героїв](https://vsn.ua/storage/news/702tNKbXqk6bCYVSxJnwyxR1fpk6SCkjsFyZcknI.png)
Лучани зустріли загиблих військовослужбовців Ігоря Бохонюка та Романа Волошкіна. Траурний кортедж проїхав головною вулицею міста - проспектом Волі.
Відповідне відео опублікувала капеланка Тетяна Потоцька-Левчук у фейсбуці. Відспівають Героїв у Свято-Троїцькому соборі.
Сьогодні знову небо плаче разом з нами. Сьогодні знову ми проводжаємо в останню дорогу наших Героїв, наш цвіт нації, - говорить активістка.
Нагадаємо, 55-річний лучанин Ігор Бохонюк 9 листопада 2020 року був призваний на військову службу за контрактом на посаду розвідника розвідувального відділення розвідувального взводу механізованого батальйону. Військовий помер 6 вересня 2022 року в третій міській лікарні міста Миколаєва від поранень, отриманих під час виконання бойового завдання в районі населеного пункту Шевченкове Миколаївського району Миколаївської області.
54-річний Роман Сергійович Волошкін був призваний на військову службу по мобiлiзацiї у мотопіхотний батальйон. Загинув Роман Волошкін 6 вересня в районі населеного пункту Безіменне Миколаївської області.