«Получився сюрприз»: на Волині мобілізований учитель приїхав на свято до випускників

«Получився сюрприз»: на Волині мобілізований учитель приїхав на свято до випускників

На Волині у Турійському ліцеї колишній класний керівник 11-го класу Віктор, який служить у Збройних силах України, приїхав на «останній дзвоник», щоб привітати випускників із завершенням навчання. 

Про це повідомляє Суспільне. 

Чоловік завітав несподівано, зробивши сюрприз дітям і колегам-освітянам.

47-річний волинянин, до Турійська приїхав із передової на реабілітацію. Про те, що вийде зробити сюрприз рідним учням, говорить, не знав до останнього.

Востаннє своїх учнів Віктор бачив торік у грудні.

«Получився сюрприз, хоч і міг не получитися. Це такий випадок із тисячі. Ніхто не знав, та я й сам до останнього не знав, чи встигну. Не знав чи приїду, бо реабілітація могла проходити в санаторії чи ще десь. Зараз я вдома, а далі треба буде їхати в госпіталь. Зараз на реабілітації», – каже військовослужбовець.

«Получився сюрприз»: на Волині мобілізований учитель приїхав на свято до випускників

До повномасштабного вторгнення РФ в Україну Віктор викладав у волинському ліцеї трудове навчання і різьбу по дереву, а також був класним керівником.

«Ми вели класи до дев'ятого, потім я був їхнім класним керівником в 10-му класі і мав бути далі. Але так склалося... 24 лютого прийшлося вибирати. Дітей не хотілося покидати, але за своє треба боротися. Я в ЗСУ зараз», – сказав волинянин.

Директорка Турійського ліцею Оксана Ковальчук розповіла, що чоловік приїхав до селища о четвертій годині ночі, а вже вранці 31 травня прийшов на свято.

«Це реально був сюрприз: ніхто не знав, ні діти, ні ми», – каже освітянка.

З її слів, Віктор є керівником дитячої зразкової студії різьблення по дереву «Візерунок" і гуртка "Методист», а його учні – неодноразові переможці всеукраїнських конкурсів, премій та олімпіад із трудового навчання.

«Получився сюрприз»: на Волині мобілізований учитель приїхав на свято до випускників

«Віктор мав би бути класним керівником 11 класу, але в лютому минулого року він пішов в тероборону, 9 травня прийняв присягу і пішов на фронт», – додала Оксана Ковальчук.

Зі слів військовослужбовця, діти запросили його на випускний, що відбудеться в червні, проте не впевнений, чи зможе втрапити на свято. «Я не знаю чи прийду. Вони запрошували, але я маю бути вже в частині», – сказав волинянин.

Як додала керівниця освітнього закладу Оксана Ковальчук, у ліцеї чекають із нетерпінням на повернення Віктора з перемогою та до свого місця праці.

Читайте також:

• У Луцьку з’явився інклюзивний автомобіль для перевезення людей з інвалідністю

• Юний спортсмен з Волині вчергове став чемпіоном України

• Волинський військовослужбовець, який був у полоні – одружився

Можливо зацікавить