«Доля українських людей важливіша, ніж статуетка»: гурт Kalush Orchestra дав пресконференцію у Львові

«Доля українських людей важливіша, ніж статуетка»: гурт Kalush Orchestra дав пресконференцію у Львові

Українська делегація повернулася з Євробачення та провели пресконференцію у Львові. Про це пишуть на офіційній сторінці «Євробачення».

Подаємо основні тези пресконференції.

«Багато країн висловили меседж, що можуть прийняти Євробачення, якщо в нас не вийде. Але я маю надію, що ми приймемо Євробачення у щасливій розбудованій сильній країні», - відповів Олег Псюк на питання про можливість проведення пісенного конкурсу Євробачення-2023 в іншій країні.

«Двісті мільйонів людей дивляться фінал Євробачення, і я б картав себе, якби цього не зробив, більше, ніж якби зробив це і нас дискваліфікували. Мені важливіша доля українських людей, ніж статуетка», - лідер гурту про вибір між ризиком дискваліфікації й можливістю зробити заклик допомогти Маріуполю і «Азовсталі».

Гурт планує продати статуетку переможців на аукціоні й віддати виручені кошти на потреби Україні.

«Безпековий фактор важливий, і рішення остаточне буде прийматися разом з ЄМС. Я впевнений, що нам треба зробити все можливе, щоб Євробачення відбулося в Україні», - каже голова правління Микола Чернотицький про можливості проведення міжнародного пісенного конкурсу наступного року.

Голова української делегації на Євробаченні Оксана Скибінська передала Миколі Чернотицькому теку документів, з яких має розпочатися наша підготовка до проведення наступного Євробачення.

Можливо зацікавить