Дружина загиблого на війні волинського льотчика просить присвоїти чоловікові «Героя України»

Дружина загиблого на війні волинського льотчика просить присвоїти чоловікові «Героя України»

Дружина загиблого у бою льотчика бригади, яка дислокувалася у Луцьку, Євгена Лисенка просить присвоїти чоловікові звання «Героя України».

Петицію з цим проханням жінка залишила на сайті президента України, йдеться у сюжеті 12 каналу. 

Долучитися до голосування може кожен українець. Історію льотчика севастопольсько-волинської бригади дивіться у відео, а підписати петицію можна за посиланням.

Нагадаємо, Євгена Лисенка не стало 9 березня. Він загинув у нерівному повітряному бою із двома ворожими літаками. Одного - встиг збити, іншого - вже ні. Чоловік міг врятуватися, та до останнього захищав села на Житомирщині, разом із обласним центром, аби туди не потрапили ворожі ракети.

У свої 28 років Євген був льотчиком-інструктором. За місяць до повномасштабного вторгення його призначили керівником ескадрильї Севастопольської бригади тактичної авіації, яка дислокувалася у Луцьку. 

Дружина Героя каже, що досі отримує повідомлення з подяками від тих людей, хто спостерігав за повітряним боєм. Каже: про це буде розповідати дітям, коли вони підростуть. Зараз старшій доньці - лише 3, а молодшому - рік. 

Герой досі без звання, тож дружина зареєструвала петицію на сайті президента України та просить присвоїти чоловікові звання «Героя України». Далі - у відео. 

Можливо зацікавить