Думав - радикуліт: український боєць три тижні воював зі зламаним хребтом

Думав - радикуліт: український боєць три тижні воював зі зламаним хребтом

44-річний український військовий майже три тижні воював на передовій зі зламаним хребтом - осколок касетної бамби зламав йому два хребці у попереку. Натомість боєцб думав, що йому дошкуляє радикуліт. 

Про це повідомляє ZAXID.NET.

Чоловік навіть не підозрював, що під час одного із обстрілів «стрілка» від касетної бомби застрягла у його хребті. До медиків звернувся лише тоді, коли дуже вже почав дошкуляти біль у попереку і температура піднялася до 39 градусів. Медикам госпіталю боєць сказав, що у нього, мабуть, радикуліт, бо дуже болить поперек і вже кілька днів температура.

Як розповів лікар військово-польового госпіталю, львівський судинний хірург Тарас Кобза, бійця (його ім'я не розголошують з військових міркувань) скерували на рентген, аби чітко встановити причину болю. Лікарі були шоковані побаченим на рентгенівському знімку.

«Під час обстрілу елемент касетної бомби, так звана «стрілка», потрапила у ліве підребер’я, зламала два хребці у поперековому відділі хребта і застрягла у хребті», - каже Тарас Кобза.

«Стрілка» касетної бомби зробила міліметровий прокол шкіри, тож боєць навіть його не помітив. Думав, що це родимка.

Уламки зламаних хребців могли ушкодити нерви, судини, але, на щастя, цього не сталося. Боєць прийшов у польовий госпіталь своїми ногами і навіть не підозрював, що у його хребті застряг елемент касетної бомби.

«Боєць потрапив під обстріл ще 13 липня, а до нас звернувся лише на початку серпня. Він практично три тижні воював зі зламаним хребтом», - каже Тарас Кобза.

Чому чоловік не відчув болю? За словами лікаря, під час сильних обстрілів через виділення адреналіну бійці просто не відчувають мінімальних ушкоджень. Окрім того, медики зауважили: якщо куля чи уламок, а у даному випадку елемент касетної бомби, летять з надзвичайно високою швидкістю, то тканина не дає больового симптому. Настільки швидко відбувається проникнення всередину, що нервові закінчення не встигають про це повідомити.

«Стрілка», що зламала бійцю хребці, влучила у підребер’я, а у тому місці у чоловіка є кілька родимок. Вона зробила прокол всього на 1 мм, тож чоловік його навіть не зауважив. Його виявили медики під час ретельного огляду пораненого.

Бійця із зони бойових дій відправили в одну з лікарень у більш безпечний регіон, де він проходитиме лікування.

Читайте також: «Я двічі був одруженим. Мене вже нічим не налякаєш». Волонтер Ікарлій Аітов

Думав - радикуліт: український боєць три тижні воював зі зламаним хребтомДумав - радикуліт: український боєць три тижні воював зі зламаним хребтом

 

Можливо зацікавить

втрати війна

Три втрати в громаді в один день: на Волині прощатимуться з Героєм Андрієм Круком

втрати

Трагічний день: на Волині прощатимуться з Героєм Юрієм Степанченком

балкон

На Волині обвалився балкон: постраждало троє чоловіків

Герой України

«Справжній солдат»: захиснику з Волині просять посмертно присвоїти державну нагороду

Тимощук суд

Генсек Української асоціації футболу розповів про справу зрадника з Луцька Тимощука

війна Луцьк

Загинув унаслідок ворожого обстрілу на Миколаївщині: Герою з Луцька навіки 47

Перейменування вулиці

Поліг на Харківщині, де свого часу збирав врожай: на Волині перейменували вулицю на честь загиблого Героя

втрати війна

Чорний день у Луцькій громаді: війна забрала життя двох Героїв Дениса Угорова та Олега Скорупського

нагороди війна
фото

«Жодні відзнаки не повернуть найдорожче»: на Волині рідним загиблих захисників вручили їхні нагороди