Два прощання в один день: на Волині проведуть в останню дорогу Героїв, які загинули у боях з окупантами
![Віталій Пучковський та Олексій Кушнір](https://vsn.ua/storage/news/4wQJxGjDMNN1rCohnF40NWcQ2gobHKXf71BXxJJK.png)
У понеділок, 4 березня, на Волині попрощаються із Героями Віталієм Пучковським та Олексієм Кушніром.
Про це повідомив міський голова Нововолинська Борис Карпус.
Траурний кортеж із тілами Героїв орієнтовно о 10:00 зустрінуть на вʼїзді в місто Нововолинськ.
«Завтра, у понеділок, 4 березня через Нововолинськ проїде жалобний кортеж із двома полеглими Героями: мешканцем Поромівської громади Віталієм Пучковським та мешканцем Литовезької громади – Олексієм Кушніром», - написав Карпус.
Нагадаємо, 23 лютого у Київській клініці перестало битися серце Віталія Пучковського, мешканця села Будятичі Поромівської громади. Причиною смерті стали важкі поранення, які наш Захисник отримав під час ворожого обстрілу в районі села Степове Донецької області.
1 березня, мужньо виконуючи військовий обов'язок, в бою за Україну, її свободу і незалежність в районі населеного пункту Вільшана Харківської області загинув житель села Біличі, солдат Олексій Миколайович Кушнір, 1983 року народження.
Редакція ВСН висловлює співчуття родинам наших воїнів. Вічна шана і слава Героям!