Дві трагічні звістки у громаді за день: на Волинь «на щиті» повертається Герой Віктор Котік
![Дві трагічні звістки у громаді за день: на Волинь «на щиті» повертається Герой Віктор Котік](https://vsn.ua/storage/news/nA76sGcntSmhs4ETWmGiwOWUJTzMMYeIHZXvoOEs.png)
У Любешівській громаді прощатимуться з Героєм Віктором Котіком.
Скорботний кортеж з тілом загиблого Героя Віктора Котіка виїхав з Луцька у четвер, 4 квітня о 09:05 год. Про це повідомили у Любешівській громаді.
Автомобіль рухається за маршрутом: с. Седлище, с. Нові Березичі, с. Любешівська Воля. По Любешову: вулиця Незалежності, біля школи поворот на вулицю Європейську. Далі через села В’язівне, Бихів - до села Залаззя. У Залаззі - до будинку, де проживав загиблий. Чин відспівування відбудеться у місцевому храмі. Після чого кортеж прямуватиме через села Витуле, Бірки, Погулянка до села Велика Глуша, де відбудеться поховання.
Просять вийти жителів громади та віддати шану загиблому Герою, який став на захист України та кожного з нас.
Нагадаємо, Віктор Котік загинув 31 березня 2024 року під час виконання бойового завдання на території Запорізької області. Віктор Котік 1983 року народження був жителем села Залаззя. 2 квітня також повідомили про смерть ще одного Героя з Любешівської громади Сергія Мухи.
Редакція ВСН висловлює співчуття родині захисника. Вічна шана і слава Герою!