Двоє дітей залишилися без тата: на Волинь до рідного дому повертається загиблий Герой Микола Ковальчук
![Двоє дітей залишилися без тата: на Волинь до рідного дому повертається загиблий Герой Микола Ковальчук](https://vsn.ua/storage/news/HVWmQKA0kXFUk5mMnC4C05LiUK3Zur5VYDvx0JI8.png)
У Шацьку громаду «на щиті» назавжди повертається Герой Микола Ковальчук.
Траурний кортеж з тілом загиблого воїна Миколи Ковальчука з села Піща прибуде в Шацьку громаду у п'ятницю, 19 липня, в післяобідню пору. Орієнтовне прибуття до селища Шацьк - 14:30, до с. Піща - о 15:00 год. Про це повідомили у Шацькій громаді.
Просять мешканців громади гідно зустріти захисника, створивши живий коридор шани і встеливши квітами його шлях додому.
Похорон Героя відбудеться 20 липня в Свято-Казанському храмі села Піща.
Нагадаємо, воїн із села Піща захищав Україну в складі військової частини А 7369, мав звання штаб-сержанта. Свій останній бій Микола Ковальчук прийняв 16 липня 2024 року на Донеччині. 22 травня йому виповнилося 39 років. В захисника в рідному селі залишилися дружина, двоє дітей і мама.
Редакція ВСН висловлює співчуття родині захисника. Вічна шана і слава Герою!