Двом ухилянтам, які через Західний Буг хотіли потрапити з Волині у Польщу, вручили повістки
![Двом ухилянтам, які через Західний Буг хотіли потрапити з Волині у Польщу, вручили повістки](https://vsn.ua/storage/news/lrjxnxT5JoOvFl9sKjudTIKnbGDggnT0jrcRCIov.png)
На Волині затримали двох чоловіків, які через річку Західний Буг намагалися незаконно потрапити у Польщу. Обом представники терцентру комплектування та соцпідтримки вручили повістки.
Як Суспільному повідомили у Західному управління Держприкордонслужби, чоловіків затримали 4 та 5 травня.
Одному із чоловіків вдалося переплисти річку. Йдеться про 31-річного уродженця Сумщини. Прикордонники кажуть: коли він побачив військових, то кинувся у воду. На іншому березі чоловіка зустріли вже польські прикордонники.
«В рамках реадмісії його передали прикордонникам Волинського загону. Правоохоронці склали на нього адмінпротокол, а представник ТЦК та СП вручив військовозобов’язаному повістку», — додали у Держприкордонслужбі.
![Двом ухилянтам, які через Західний Буг хотіли потрапити з Волині у Польщу, вручили повістки](https://vsn.ua/storage/image-icons/FUgjwrNGazZ34yJmqh5DDLrRYhfZq5okrRU1KVrR.jpg)
Читайте також:
- Прикордонник з Волині влаштував сюрприз 5-річному сину
- Звільнили у запас: у Луцьку нагородили демобілізованих прикордонників-строковиків
- На надувних човнах в країни Євросоюзу: на Волині СБУ викрила чергову «схему для ухилянтів»