Дзюдоїст з Волині став віцечемпіоном Кубка Європи в Словенії

Спортсмен з Волині, уродженець села Старовойтове Ковельського району Вадим Чернов завоював «срібну» медаль на черговому етапі Кубка Європи з дзюдо – Podcetrtek Senior European Cup 2023, що відбувається 17-18 червня в словенському Подчетртеку.

Про це повідомили в пресцентрі Федерації дзюдо України, пише Суспільне.

Перемогу 23-річний дзюдоїст здобув у перший день змагань.

Згідно з результатами змагань, оприлюдненими на сайті Міжнародної федерації дзюдо, волинський спортсмен виступав у ваговій категорії 66 кілограмів і вцілому мав чотири раунди.

У першому раунді Чернов відвоював вихід до чвертьфіналу у спортсмена з Угорщини. Наступний бій волинянин виграв у дзюдоїста з Хорватії та вийшов у півфінал, де переміг німецького спортсмена.

У фінальному поєдинку Вадим Чернов вийшов на бій із кременчуцьким спортсменом Каро Марандяном, над яким перемогу волинянину здобути не вдалося.

У підсумку всіх боїв волинянин посів друге місце на змаганнях у своїй категорії.