Фірма зі Львова продовжить роботи з каналізування довкола озера Світязь. Ціна питання – 40 мільйонів
Ковельська районна військова адміністрації провела два тендери на роботи, пов’язані з каналізуванням населених пунктів, розташованих довкола озера Світязь. Переможцем обох тендерів визнали фірму зареєстровану у Львові зі статутним капіталом мільйон гривень. Виконає на Шаччині робіт ця фірма на понад 40 мільйонів гривень. На все про все у неї час у до кінця вересня 2022 року.
Про це повідомляється на сайті державних закупівель Prozorro, - пише Ковель медіа.
Переможць в обох тендерах – ТОВ «Вельт Капітал», зі Львова, засновниця якого Тетяна Павленко. Вони спеціалізуються на будівництві житлових і нежитлових будинків.
Іншими учасниками тендерів були також фірми з Львівщини – приватна фірма «Преміумінвестбуд» та ТОВ «Містобуджитло», які зареєстровані у місті Новояворівську за однією адресою.
Договори з переможцем тендерів наразі не укладені.
Як йдеться у повідомленні ТОВ «Вельт Капітал» має збудувати каналізаційну мережу в західній частині селища Шацьк, сіл Гаївка, Мельники та каналізаційно очисні споруди в Шацьку за 21 млн. 910 тис. грн із ПДВ. Окрім того вони будуватимуть каналізаційну мережу та систему очистки стічних вод у селі Світязь за 18 мілн. 390 тис. грн із ПДВ.
Строк виконання всіх робіт – 29 вересня 2022 року.
Нагадаємо, роботи заплановано в рамках проєкту «Покращення екологічної ситуації в Шацькому національному природному парку шляхом каналізування населених пунктів навколо озера Світязь» у межах Програми транскордонного співробітництва Польща–Білорусь–Україна 2014-2020, що фінансується за кошти Європейського Союзу.
У цілому цей проєкт передбачає проведення 150 кілометрів каналізаційних мереж у населених пунктах Світязь, Пульмо (урочище Мокашин), Мельники (урочище Ляпове), західній частині селища Шацьк тощо.
Торік інформували, що каналізацію в селі Світязь збудували на 90%. Зводити сучасну систему каналізування в Шацькій громаді почали ще у 2019 році. Цьогоріч, попри війну його вирішили продовжити.
Нині в громаді запланували наступні роботи: випробування ємностей очисних споруд на водонепроникність, монтаж технологічного обладнання, налагодження автоматизації технології виробництва, оздоблювальні роботи, антикорозійна обробка установок очищення води, влаштування блискавкозахисту, облаштування обвідного трубопроводу, технологічних колодязів, встановлення лічильників, будівництво трансформаторної підстанції, пусконалагоджувальні роботи, озеленення тощо.