Футболістки з Волині стали володарками Кубка дівочої ліги України U-16

Футболістки команди «Ладомир» з міста Володимир, що на Волині, стали чемпіонками Кубка дівочої ліги України Ю-16.

Про це повідомили на сторінці команди.

Фінальний етап серед команд до 16 років відбувся 4 березня у Львові. Суперниками волинянок стали футболістки з команди Ліцей з міста Костопіль (Рівненська область). Перший тайм футбольного матчу завершився нічиєю.

Втім гравчині «Ладомиру» відкрили рахунок у другому таймі. Зустріч завершилася із результатом 3:0 на користь дівочої команди з Волині.

Тимощук

«Завжди показував себе, як справжнього патріота»: відомий ексфутболіст пояснив, чому лучанин Тимощук зрадив Україну

Тимощук

«Він був лідером і легендою нашої збірної»: відомий тренер розповів, чи пробачать українці зрадника з Луцька Тимощука

Шахтар Дніпро-1 Рубчинський

Лідер команди: чинний чемпіон України цікавиться молодим футболістом з Луцька

Тимощук УАФ
відео

«Став Толя «підкаблучником»: зрадник з Луцька Тимощук судиться з Українською асоціацією футболу

футбол побиття

Скандал на Волині: вболівальник під час матчу побив футболіста

Спортсмен з Луцька здобув «золото» на міжнародних змаганнях з джиу-джитсу в Парижі