Горіла хата і два хліви: за добу рятувальники Волині ліквідували три пожежі
![Горіла хата і два хліви: за добу рятувальники Волині ліквідували три пожежі](https://vsn.ua/storage/news/iHfkoVUzicqVyVgWyIW7EyJ3z99A0aqRaoXIRcwy.png)
Вогнеборці загасили займання будівель в селі Цир Камінь-Каширського району, в селах Боратин і Гораймівка Луцького району.
1 грудня о 11:32 до Служби порятунку 101 надійшло повідомлення про пожежу житлового будинку в селі Цир Камінь-Каширського району, – інформує у фейсбуці Головне управління ДСНС України у Волинській області.
На місце виклику направлено черговий підрозділ 12-ї Державної пожежно-рятувальної частини селища Любешів спільно з співробітниками місцевої пожежної охорони села Бірки.
По прибуттю рятувальники оперативно провели розвідку та за допомогою водяного ствола ліквідували займання. Імовірна причина пожежі – коротке замикання електромережі. Постраждалих немає.
Черговий підрозділ 1-ї ДПРЧ міста Луцьк приборкали займання господарської споруди в селі Боратин Луцького району. Імовірна причина події – встановлюється.
Працівники місцевої пожежної охорони сіл Гораймівка, Рудники, Красноволя загасили пожежу господарської споруди в селі Гораймівка Луцького району. Імовірна причина займання – встановлюється.
![Горіла хата і два хліви: за добу рятувальники Волині ліквідували три пожежі](https://vsn.ua/storage/image-icons/w4M3tJ3id6jV4l0H5aIb41h2kXV5o53vQEZSwGBZ.jpg)
Читайте також:
- На Волині під час пожежі в будинку загинув 56-річний чоловік
- Кликали на допомогу: на Волині врятували двох хлопчиків, які знаходилися на льоду