«Хочу відправити росіян на іншу планету», - 6-річна волонтерка з Києва

«Хочу відправити росіян на іншу планету», - 6-річна волонтерка з Києва

Під час війни діти активно допомагають Збройним силам України: збирають кошти на грі в шашки, миють машини, продають лимонад і квіти. 6-річна Софія Нерсесян дає відкриті благодійні концерти у Києві, щоб зібрати кошти для українських захисників.

Співаючи у Національному ботанічному саду імені Гришка, дівчинка вже зібрала понад 14 тисяч гривень для ЗСУ. Усі зароблені кошти маленька волонтерка передала фонду Сергія Притули.

Історію юної волонтерки розповіли на ютуб-каналі «Музвар», пише Українська правда.

«Хочу відправити росіян на іншу планету», - 6-річна волонтерка з Києва

6-річна Софія Нерсесян почала співати українські пісні у лютому, коли від обстрілів їй довелося виїхати за кордон. Мама підтримала дитину і почала викладати відео з її виступами у тіктоці та інстаграмі.

Я хочу, щоб Україна якнайшвидше перемогла. Тому я збираю гроші на великий космічний корабель, щоб відправити росіян на іншу планету, – каже Софія.

Мама дівчинки Анна Нерсесян спершу сама клала невеличкі суми до скарбнички доньки, щоб підтримати її творчість і допомогти ЗСУ. Потім Софія вирішила, що хоче пожертвувати кошти Благодійному Фонду Сергія Притули.

Софійка сказала, що хоче в гості до Притули, аби передати йому свої заощадження. Звичайно, я розуміла, що сума у скарбничці мінімальна, а тому запропонувала їй зробити концерт та зібрати більше грошей для її «космічної» мрії.

Все відбулось дуже швидко. Наші знайомі організували нам колонки, мікрофон, маленький подіум. Ми розмістили запрошення в соцмережах та чекали дату концерту, – каже Анна.

Софія заспівала «Стефанію» гурту Kalush Orchestra, «Шум» Go_A, «Ой у лузі червона калина», а також свою авторську пісню – «Одна Єдина». 

«Хочу відправити росіян на іншу планету», - 6-річна волонтерка з Києва

Після виступу дівчинка передала усі зароблені кошти волонтеру Сергію Притулі.

Я теж у вашому віці мріяв бути космонавтом, але ваша мрія правильніша за мою у дитинстві, – сказав Притула і пообіцяв придбати космічний корабель.

А Софія й надалі планує виступати заради ЗСУ.

Нагадаємо, раніше до Фонду Притули завітав 8-річний Сергій, який зібрав 64 тисячі гривень на ЗСУ.

Можливо зацікавить