Кохання здолає будь-які перешкоди: на Волині одружився командир саперної групи, який влітку підірвався на міні
![Кохання здолає будь-які перешкоди: на Волині одружився командир саперної групи, який влітку підірвався на міні](https://vsn.ua/storage/news/iTlOyTFrlRTxAXYOdC3TdQkHjn2N6YJjtqtLNXcB.png)
Військовий із Вишнівської громади Владислав Гай офіційно поєднав своє життя із коханою Юлією.
У п’ятницю, 2 лютого, зворушливо і щемливо відбулася церемонія державної реєстрації шлюбу у Вишневі, – написала у фейсбуці заступниця голови Вишнівської сільради Галина Федончук.
![Кохання здолає будь-які перешкоди: на Волині одружився командир саперної групи, який влітку підірвався на міні](https://vsn.ua/storage/image-icons/W2oywPQOJnEpoPVsjOjIIEkwk1a2u9XxfdaHMKnG.jpg)
«Мужній красивий військовослужбовець Владислав та його чарівна ніжна Юлія офіційно поєднали свої долі. Незламні українці вкотре довели, що кохання – це щире почуття, яке дозволяє долати будь-які перешкоди і дає сили для найцінніших моментів у житті. Ми, віримо, що народження нової сім'ї – це символ відродження родини, символ відродження нашої неньки-України», – йдеться у дописі.
![Кохання здолає будь-які перешкоди: на Волині одружився командир саперної групи, який влітку підірвався на міні](https://vsn.ua/storage/image-icons/QO9TMNiZ7tQFR7Nm3lCsfIIji9HuviW1vtmWVSgm.jpg)
![Кохання здолає будь-які перешкоди: на Волині одружився командир саперної групи, який влітку підірвався на міні](https://vsn.ua/storage/image-icons/UptOvtxJXyrMCLxOxnmwJJMvr2NJAn7gms8woEF3.jpg)
![Кохання здолає будь-які перешкоди: на Волині одружився командир саперної групи, який влітку підірвався на міні](https://vsn.ua/storage/image-icons/bV0E0Yi4f90w58Dttw6irFtiKoNuIBr7MboMl5Qu.jpg)
Нагадаємо, старший лейтенант Владислав Гай у липні 2023 року отримав мінно-вибухову травму, травматичну ампутацію правої ноги, множинні осколкові поранення.
![Кохання здолає будь-які перешкоди: на Волині одружився командир саперної групи, який влітку підірвався на міні](https://vsn.ua/storage/image-icons/0qCYaAXKppKMrhOjEuOjCfjfG7qNNTLqxBFpca7f.jpg)
Читайте також:
- Не мав бойового досвіду, але з перший днів воює: історія працівника сервісного центру Волині
- «Ми його впізнали, хоч і сильно він похудав»: родина звільненого з полону волинянина чекає на нього вдома
- «Дев’ять осколків ношу в собі»: історія бійця з Волині, який пів року був прикутий до ліжка