«Коли я отримаю тіло свого сина, щоб його поховати?»: син волинянки загинув у своєму першому бою
Уродженка селища Шацьк, що на Волині, головна редакторка фронтового видання «Сектор правди» Алла Мегель на війні втратила сина. Наразі тіло Героя знаходиться в окупованому росіянами Бахмуті. Утім, наразі жінка не отримала офіційного оповіщення від бригади, а тест ДНК, щоб підтвердити спорідненість, поліція Бахмута, яка і займається пошуком тіла Героя, отримає лише через 3 місяці «у порядку черги».
Про це вона пише у соцмережі.
Волинянка каже, що про загибель сина дізналася від його побратимів, натомість офіційно він знаходиться у переліку «зниклих безвісти». Інформація про загибель їй стала відома ще 13 квітня.
«Сьогодні мені подзвонив співробітник Бахмутської поліції. Його група займається пошуком тіла Саші. Він поставив мені кілька запитань, які й спонукали розповісти вам цю історію. Питання такі:
- Чи мене сповістили, що мій аналіз ДНК є в базі?
- Чи зі мною зв'язувались представники бригади й чи передали мені Сашині речі?
На обидва питання - відповідь: Ні!
В еспертний віділ ми додзвонились самі. Дані мого аналізу потрапять у поліцію Бахмута в порядку черги через 3 місяці. І я не можу зрозуміти, вони підуть туди пішки, чи поповзуть по-пластунськи?» - обурюється матір загиблого воїна.
Ще більше розриває серце матері і той факт, що керівництво бригади, куди потрапив її син після навчання відразу відправили у перший бій на найскладнішу ділянку фронту. Там у своєму першому бою Олександр і загинув...
«Я не питаю: як людина, за яку ходатайствували найвищі церковні інстації України, потрапила на фронт (Саша був людиною обов'язку й честі. Він не ухилявся від мобілізації).
Я не питаю, як сталось, що боєць, який пройшов навчання у лісі, за тиждень потрапив у бій в міській агломерації на найскладнішій ділянці фронту?
Я не питаю, чому ніхто з бригади зі мною не зв'язався? (Хоч ми передали з Сашею купу цінних і потрібних речей для хлопців, а навздогін відправили ще й мавік.
Я просто хочу знати три речі: коли я отримаю тіло свого сина, щоб його поховати? Де його особисті речі? Слова "фронтове братство" - це не для всіх? Чи не у всіх?» - риторично цікавиться уродженка Волині.
Зазначимо, із мережі відомо, що киянин Олександр Мегель служив обездоленим людям. Спільно з командою будував МироДім - дім для людей з обмеженими можливостями. Він мріяв, щоб в Україні не було інтернатів, а тих, хто народився з вадами здоров'я, відразу забирали у сім'ї. Загинув Олександр Мегель у своєму першому бою під Бахмутом.