Комісія Волиньради визначила кандидата на посаду директора «Лісової пісні»

Комісія Волиньради визначила кандидата на посаду директора «Лісової пісні»

Конкурсна комісія Волиньради рекомендувала Руслану Дибель на вакансію керівника обласної комунальної установи санаторію «Лісова пісня».

Про це повідомили на сторінці Волиньради у соцмережі.

Голова конкурсної комісії, заступник очільника обласної ради – Григорій Пустовіт повідомив, що на конкурс було подано заяву лише одним претендентом – нинішньою виконувачкою обов’язки директора оздоровниці Русланою Дибель, яку й було допущено до участі в конкурсі. Відтак, саме із нею члени комісії провели співбесіду та заслухали бачення кандидатки стратегії розвитку санаторію.

Руслана Дибель окреслила основні перспективи, а також проаналізувала проблемні питання. Вона зауважила, що упродовж 6 років її керівництва санаторій завжди був прибутковим, вкладались мільйонні суми у його розбудову та розвиток, однак матеріально-технічна база оздоровниці, якій уже пів століття потребує значно більших капіталовкладень.

Комісія Волиньради визначила кандидата на посаду директора «Лісової пісні»

«Воєнні реалії диктують свої умови «виживання» на ринку санаторно-курортних послуг. Заповнити заклад стовідсотково за рахунок комерційних путівок зараз нереально. До всього додається сезонність роботи установи. Тому моє основне завдання на сьогодні - це пошук шляхів утримання санаторію «на плаву» та збереження трудового колективу», - зауважила вона.

У перспективі для стабільного і динамічного розвитку санаторію «Лісова пісня» Руслана Дибель окреслила комплекс заходів: підписання договорів з НСЗУ на оплату послуг з фізичної та медичної реабілітації та урології; відкриття відділення для реабілітації дітей з інвалідністю; реалізація інвестиційного проєкту «Оздоровлення та відпочинок для сімей (з дітьми) загиблих учасників бойових дій 2014-2023, сімей з дітьми з числа ВПО, жінок, які перебували в полоні»; енергоощадна модернізація; добудова спортивно-оздоровчого комплексу; участь санаторію в міжнародних проєктах і грантах.

Члени конкурсної комісії одноголосно підтримали кандидатуру Руслани Дибель та відзначили її господарський і фаховий підхід до перспектив розвитку оздоровниці.

Кандидатуру Руслани Дибель має погодити профільна постійна депутатська комісія, остаточне ж рішення ухвалить сесія обласної ради.

Читайте також: 

Можливо зацікавить