Ковель отримав обладнання від українсько-німецької асоціації
![Ковель отримав обладнання від українсько-німецької асоціації](https://vsn.ua/storage/news/y8TpYPoOvUZwBxcDjA63dbfApMe1tBLf0FhOqV0I.png)
Пересувна рентгенівська система AGFA DR 100e та УЗД-апарат Mindray ds 40, - таку допомогу Ковельському центру реабілітації та паліативної допомоги надала німецько-українська Асоціація Ukrainian Future.
Ця Асоціація є офіційним партнером МОЗ України і від початку повномасштабної війни надає українцям гуманітарну допомогу, - повідомив Ковельський міський голова Ігор Чайка.
Заступник міського голови Віктор Жигаревич разом з головою Волинської обласної ради Григорієм Недопадом та керівницею реабілітаційного центру Наталією Віслогузовою оглянули обладнання, яке вже доставили в лікувальний заклад.
«Сучасне, мобільне і високоточне — воно дозволить розширити діагностичні можливості закладу, де невдовзі зможуть відновлюватися і наші поранені захисники», - додав очільник громади.
Загальна вартість обладнання - понад 4 млн грн.
![Ковель отримав обладнання від українсько-німецької асоціації](https://vsn.ua/storage/image-icons/lx0rC8okXELIIHjDcb3Qousui5MdsMBLLbC5epBy.jpg)
![Ковель отримав обладнання від українсько-німецької асоціації](https://vsn.ua/storage/image-icons/7LVaBpHp7YUwndZAWBhKiAfvrKnK0FzjJaseUBHG.jpg)
Читайте також:
- Волинські лісівники з благодійниками передали інкубаційні ліжка для медзакладів
- У Луцьку для безпеки комунальників придбали нове обладнання