Кожен трек - унікальна історія: волинянин Yaktak розповів про свій дебютний альбом

Кожен трек - унікальна історія: волинянин Yaktak розповів про свій дебютний альбом

Нещодавно волинянин Yaktak випустив свій дебютний повноформатний альбом «Під гітару». Лонгплей складається з 8 композицій, кожна з яких розповідає свою унікальну історію: любов до сім’ї, до коханої, до музики, до рідного краю. 

Ярослав розповів про кожен трек свого альбому, пише Лірум.

Yaktak (Ярослав Карпук) почав писати власну музику в 2021 році, з того часу створив колаби з Jerry Heil, MamaRika, Dovi та іншими українськими виконавцями. Його спільний трек зі співачкою Kola Порічка має більше 6 мільйонів прослуховувань на Spotify. У 2023 році Ярослав отримав нагороду «Найкращі нові імена поп-музики» від Muzvar Awards, а за останні пів року співак провів два всеукраїнські тури з понад сотнею концертів.

Нижча зростом

Це фокус-трек альбому «Під гітару». Пісня розповідає про ту саму особливу дівчину, яка ніколи не прагнула відповідати стереотипам, і завжди була самою собою, навіть якщо це викликало непорозуміння навколишніх.

Букети

Ця пісня описує складність стосунків, коли один з партнерів відчуває пустоту, розчарування і втратив віру в щасливе спільне майбутнє. 

Листопадами

Ця пісня також про стосунки, що проходять через турбулентний період. Слова описують конфлікти, розбиті сподівання та боротьбу зі змінами. Але існує надія та бажання змінити ситуацію на краще.

Уночі

Це не новий трек, він вийшов його ще в серпні минулого року. Саме ця пісня дуже особиста для мене, бо в кожен рядок закладений особливий сенс. Я хотів, щоб романтичний вайб Уночі надихав кожного хлопця, який вміє грати на гітарі хоча би 2 акорди, зіграти цей трек своїй другій половинці. І, до речі, це перший кліп, в якому знялася моя дівчина.

Стежка

Ця пісня описує ностальгію за минулим, за рідним домом, родиною, яка збиралася за одним столом. Відчуття самотності тут змішуються зі спогадами про теплі моменти. У треку також проглядається надія на новий початок, на здатність знайти силу і відновити свій шлях, навіть коли здається, що всі стежки замело. 

Батькам

Ця пісня присвячена моїм батькам. Я хотів подякувати їм за все, що вони зробили для мене, за те, що навчили мріяти, не опускати руки і завжди йти вперед. Основний меседж — це нагадати про те, наскільки важливо дарувати свою турботу і телефонувати батькам, поки ще є час.

Босими ногами

Пісня Босими ногами відображає втому від невдалих пошуків кохання, від втраченого часу поруч не з тими людьми. Текст відтворює відчуття загубленості та розчарування, які супроводжують наші спроби знайти себе у стосунках та світі.

Поруч

Ця пісня пронизана теплим, романтичним вайбом, що здатен розтопити серце в холодні дні. Вона викликає ностальгію за приємними, ніжними моментами, пережитими разом з коханою людиною. Цією піснею я закликаю не приховувати свої почуття — обіймайтеся, грійте один одного і живіть у моменті.

Читайте також:

Можливо зацікавить

Подорож у світ творчості, музики та гастрономії:  у Луцьку відбудеться масштабний фестиваль ЛЮБАРТ FEST

Подорож у світ творчості, музики та гастрономії: у Луцьку відбудеться масштабний фестиваль ЛЮБАРТ FEST

Нагорода військовослужбовець

За мужність і успішне виконання бойових завдань: волинянина відзначили трьома почесними нагородами

Виправдали ухилянта

На Волині суд виправдав ухилянта, звернувшись до тлумачного словника

Спогади про Героя

Було гірше, як в пеклі: захисник з Волині до останнього боронив Соледар від окупанта

Діти концерт
відео

Маленькі артисти: на Волині діти влаштували концерт на ринку

У день поховання сину виповниться 10 місяців: на Волинь востаннє повернеться молодий розвідник Ілля Пичоха

У день поховання сину виповниться 10 місяців: на Волинь востаннє повернеться молодий розвідник Ілля Пичоха

Голова Волиньради та керівник КП «Волиньприродресурс» розповіли про роль видобутку бурштину та торфу для регіону
фото

Голова Волиньради та керівник КП «Волиньприродресурс» розповіли про роль видобутку бурштину та торфу для регіону

Похорон військового
фото

Мав можливість не йти на війну, але не зміг залишитися осторонь: на Волині попрощалися із Героєм Богданом Богушем

Тимофій Музичук Мобілізація артистів

«Більш ефективні в тилу, ніж на передовій»: зірковий сопілкар з Волині поділився думками про мобілізацію артистів