Латки на дорозі «вирізали» ще минулоріч: волинянин скаржиться на дорожників
![Латки на дорозі «вирізали» ще минулоріч: волинянин скаржиться на дорожників](https://vsn.ua/storage/news/iXz1snG7ebr6xeMw3oe31a3ygMGVW5ZMiXgoUk1m.png)
Мешканець села Суходоли Володимирської громади скаржиться на дорожнє покриття на вулиці Незалежності. Каже, ремонтники вирізали латки на асфальті ще у грудні 2023 року й залишили.
У грудні 2023 року приїхали дорожні служби і повирізали ями, які залишили по сьогоднішній день, - пише БУГ.
«За цих чотири місяці ніхто не приїжджав і не ремонтував їх. І вони з часом робляться тільки глибшими і більшими, а дана дорога з’єднує три села. І кожного дня по цій розбитій дорозі проїжджають сотні автомобілів, в тому числі й шкільний автобус», – зазначив чоловік.
Він хоче розголосу, аби дорогу все-таки відремонтували.
![Латки на дорозі «вирізали» ще минулоріч: волинянин скаржиться на дорожників](https://vsn.ua/storage/image-icons/jUYcHQTfJSD2QEst1nrsrXDOsBUQrz6Tu6z6fVK1.jpg)
![Латки на дорозі «вирізали» ще минулоріч: волинянин скаржиться на дорожників](https://vsn.ua/storage/image-icons/JbSrMXIIBiwIZNiT6HF0Thfeh7tL2lPhtk5BSYw2.jpg)
![Латки на дорозі «вирізали» ще минулоріч: волинянин скаржиться на дорожників](https://vsn.ua/storage/image-icons/r8fUEhQoATGr9tZUhIf8i31rBFIOWty5sULxAcli.jpg)