Лісничого з Волині підозрюють у незаконній вирубці дерев на майже 2 мільйони гривень: деталі справи

Лісничого з Волині підозрюють у незаконній вирубці дерев на майже 2 мільйони гривень: деталі справи

На Волині колишнього лісничого підозрюють в організації незаконної вирубки понад 100 дерев, унаслідок чого державі завдано збитків на близько 1,9 млн гривень.

Про це повідомили у прокуратурі Волині.

Як зазначають у відомстві, за процесуального керівництва прокурорів Спеціалізованої екологічної прокуратури Волинської обласної прокуратури колишньому лісничому Сокиричівського лісництва Ківерцівського надлісництва філії «Поліський лісовий офіс» ДП «Ліси України» повідомлено про підозру у незаконній порубці дерев та перевищенні службових повноважень, що причинило тяжкі наслідки (ч. 4 ст. 246, ч. 3 ст. 365 КК України).

Слідством встановлено, що лісничий, достовірно знаючи про відсутність спеціального дозволу (лісорубного квитка), організував незаконну порубку понад 100 дерев на території ввіреного йому лісництва.

Лісничого з Волині підозрюють у незаконній вирубці дерев на майже 2 мільйони гривень: деталі справи

У кримінальному провадженні накладено арешт на незаконно зрубану деревину.

Вирішується питання про обрання підозрюваному запобіжного заходу.

Досудове розслідування: ТУ ДБР у м. Львові за оперативного супроводу УСР у Волинській області ДСР Національної поліції України.

Примітка: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Читайте також:

Можливо зацікавить