Лучан попереджають про відповідальність за облаштування городів у місті

Лучан попереджають про відповідальність за облаштування городів у місті

У Луцьку забороняється влаштування городів на об’єктах благоустрою та прибудинкових територіях багатоквартирних будинків.

За таке порушення передбачена адміністративна відповідальність згідно з ст. 152 КУпАП - штраф на громадян від 340 до 1360 грн, посадових осіб, суб’єктів підприємницької діяльності – від 850 до 1700 грн, - наголошують у департаменті муніципальної варти.

«Разом з тим, городи біля багатоповерхівок Луцька не є рідкістю. Хтось вирощує картоплю на проспекті Волі, хтось огірки на проспекті Соборності, а хтось помідори на вул. Винниченка. 

Окремої уваги заслуговують огорожі навколо таких городів. З метою убезпечення висаджених овочів, мешканці обласного центру пускають в хід будь-які доступні предмети – старі віконні рами та двері, гнилі штахети, металеві прути та арматурні сітки, а в окремих випадках город обтягують колючим дротом, ну щоб вже точно ніхто не зміг зазіхнути на вирощену городину.

Зрозуміло, що все це негативно впливає на естетичний вигляд вулиць і дворів нашого міста та має відійти у минуле», - інформують муніципали. 

Водночас у Луцьку все більше будинків, особливо там де створені ОСББ, замість цибулі та помідорів під вікнами, створюють сучасне озеленення – висаджують газон, декоративні дерева та кущі.

Тож Департамент муніципальної варти звертається до мешканців не порушувати Правил благоустрою міста Луцька та нагадує про свій телефон гарячої лінії, за яким можна повідомляти про виявлені порушення:

  067 000 0 679  066 102 1 102

 

Можливо зацікавить