Лучанам з будинку на Агрономічній відновили світло

Лучанам з будинку на Агрономічній відновили світло

У вівторок, 1 серпня, до помешкань людей, які живуть на вулиці Агрономічній відновили електропостачання. Світла тут не було від 28 липня.

Про це Суспільному розповіла місцева жителька Тетяна Максимук.

Зі слів лучанки, керівництво Гнідавського цукрового заводу, на території якого проживають люди, повідомило їх про аварію на лінії.

Суспільне намагалося отримати коментарі керівництва Гнідавського цукрового заводу щодо ситуації з будинком на Агрономічній, 5 після акції протесту, яка відбулася 31 липня на вулиці Львівській. Однак представники підприємства до журналістів не вийшли.

Як розповів заступник директора департаменту містобудування і архітектури Луцької міської ради Андрій Маруняк, територія заводу входить до Боратинської громади. З його слів, у межах виробничої зони не може бути вулиці, а приміщення не можуть мати житлове призначення.

Зі слів посадовця, вулиця Агрономічна свого часу з'явилася, аби люди, які мали або мають службове житло, змогли зареєструвати своїх дітей в садок чи зареєструватися поліклініці. Каже:

"В момент, коли районна адміністрація свого часу видала державний акт приватної власності на цукровий завод в певних межах і в ті межі потрапила, в тому числі і вулиця, яка показується на карті зараз як Агрономічна. Можна вважати, що вона в той момент і пропала", – сказав Андрій Маруняк.

Як додала лучанка Тетяна Максимук, своє право на проживання в приміщенні на Агрономічній, 5, де мешкає понад 40 років, вона має намір відстоювати надалі. Свою позицію представники Гнідавського цукрового заводу можуть озвучити, звернувшись у редакцію Суспільного.

Можливо зацікавить