Лучанин виборов золото на чемпіонаті світу зі змішаних єдиноборств, двоє волинян – бронзи
![Лучанин виборов золото на чемпіонаті світу зі змішаних єдиноборств, двоє волинян – бронзи](https://vsn.ua/storage/news/BDiZHSX0VV1EpoSOEfrjzCZOVXk9GcTJGJz9Yb7Q.png)
Троє волинських спортсменів здобули переможні місця на молодіжному чемпіонаті світу зі змішаних єдиноборств ММА-2023. Чемпіоном світу став лучанин Іван Поремчук.
Фінал відбувся 24 листопада в місті Тирана, що в Албанії, – пише Суспільне Луцьк.
Іван Поремчук змагався у ваговій категорії 93 кілограми серед молоді. У завершальному поєдинку йому вдалося здолати спортсмена Лукаса Маковскі з Польщі та здобути звання чемпіона.
Ще двоє волинян посіли треті місця. Юрій Калінчик змагався у ваговій категорії 65,8 кг серед молоді. Він поступився Одіні Назарову з Таджикистану та отримав «бронзову» нагороду. Данило Желясков, який вийшов на бій у ваговій категорії 61,2 кг, поступився Арезкі Соухілу з Франції й став бронзовим призером чемпіонату світу.
![Лучанин виборов золото на чемпіонаті світу зі змішаних єдиноборств, двоє волинян – бронзи](https://vsn.ua/storage/image-icons/DmCO9qKZGhg2OLgW0J74kAxyIYot83e2gco7nlvY.jpg)
![Лучанин виборов золото на чемпіонаті світу зі змішаних єдиноборств, двоє волинян – бронзи](https://vsn.ua/storage/image-icons/qQOeHIZZEC7SJiGykie4QPrdv5VVLR1YCggBNQqq.jpg)
Як зазначив на своїй Facebook-сторінці тренер волинян Андрій Зінчук, на змагання в Албанії цьогоріч з'їхалися найкращі спортсмени з різних країн. Волинську обласну федерацію змішаних єдиноборств ММА представляли шестеро спортсменів, троє з яких посіли призові місця.
![Лучанин виборов золото на чемпіонаті світу зі змішаних єдиноборств, двоє волинян – бронзи](https://vsn.ua/storage/image-icons/U7QQQZicCRtQkPAqfhQvK3oxZOoj9ZpLFALJIAnH.jpg)
![Лучанин виборов золото на чемпіонаті світу зі змішаних єдиноборств, двоє волинян – бронзи](https://vsn.ua/storage/image-icons/QTk0W2IcTEwFlWe8hMc3jUEhwztvq85CakezzdSC.jpg)
«Пів року напруженої підготовки дали свій результат! Тренувальні табори на Драгобраті, підготовка на базі олімпійського резерву Конча-Заспа і заключний етап в Луцьку на базі «Динамо» та Луцького технічного університету. Була пророблена колосальна робота тренерським складом Волинської федерації змішаних єдиноборств ММА та її президентом Михайлом Смолкою», — написав лучанин.
![Лучанин виборов золото на чемпіонаті світу зі змішаних єдиноборств, двоє волинян – бронзи](https://vsn.ua/storage/image-icons/rW2RhILhGMXSTd1ExwgSvATCdlnevYBXYJz12LQp.jpg)
![Лучанин виборов золото на чемпіонаті світу зі змішаних єдиноборств, двоє волинян – бронзи](https://vsn.ua/storage/image-icons/Wfp0FM7zoDWiieIPunPIZQTgaQ8o3ykSSiNoTdxv.jpg)
![Лучанин виборов золото на чемпіонаті світу зі змішаних єдиноборств, двоє волинян – бронзи](https://vsn.ua/storage/image-icons/3D5lraHWZW1TghBmRIyPqf7LkFo7e5EGP958a313.jpg)
![Лучанин виборов золото на чемпіонаті світу зі змішаних єдиноборств, двоє волинян – бронзи](https://vsn.ua/storage/image-icons/EblyBub6clD2Qv0QSUWQ9ZV3QmEs0W1sbzZs8NJR.jpg)
![Лучанин виборов золото на чемпіонаті світу зі змішаних єдиноборств, двоє волинян – бронзи](https://vsn.ua/storage/image-icons/qVI0jzZmafjLBE8Q0QxaCQ2IUEhj5fzls2Om0xmv.jpg)
Читайте також:
- «Довела, що я – найкраща»: спортсменка з Волині перша в історії 14-разова чемпіонка України
- Лучанин хоче очолити Асоціацію футболу Рівненщини: хто його конкуренти