Лучанка з унікальним тембром приголомшила тренерів «Голосу країни»

Лучанка з унікальним тембром приголомшила тренерів «Голосу країни»

У третьому епізоді «Голосу країни-13» 21-річна лучанка з унікальним тембром Олександра Ройко приголомшила тренерів.

Дівчина з унікальним тембром голосу давно мріяла про співочу кар’єру та навіть встигла попрацювати з один з тренерів, продюсером Іваном Клименком, пише ТСН.

Юна вокалістка познайомилася з музикантом ще до повномасштабної війни - Олександра підійшла до Івана на одній з конференцій та здивувала його своїм вокалом.  Продюсер одразу побачив у студентки гарний потенціал та запропонував записати декілька партій у якості бек-вокалістки, однак після цього їхня співпраця стала на паузу.

На сцені «Голосу країни-13» Олександра виконала українську колискову «Котику сіренький» і з перших секунд розвернула крісло Клименка. Слідом за продюсером своє «так» дівчині сказала Надя Дорофєєва. Не встигла натиснути кнопку Юлія Саніна та пожалкувала, що не спробувала забрати співачку у свою команду.

Особливий голос дівчини викликав неабияку цікавість у тренерів, тож вони запропонували їй виконати по одному куплету з їхніх пісень. Олександра приголомшила своєю вокальною  імпровізацією, поєднавши в одній композиції «Прірву» Юлії Саніної, «Дежавю» Артема Пивоварова та «Вотсап» Наді Дорофєєвої. Тренери були в приємному шоці від такого талановитого каверу на їхні треки.

Після такого перформансу дівчина мала обрати, з ким з тренерів вона продовжить свій шлях на проєкті. Свій вибір Олександра зупинила на команді Івана Клименка.

Читайте також:

Можливо зацікавить