Луцьк отримав мобільні котельні та генератори від міжнародної організації

Луцьк отримав мобільні котельні та генератори від міжнародної організації

На баланс комунальних підприємтв Луцька передали майно, отримане містом у рамках міжнародного проєкту з енергетичної безпеки.

Про це стало відомо у середу, 31 травня, під час засідання сесії Луцької міської ради.

У рамках «Проєкту енергетичної безпеки», який фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID), виконавчий комітет Луцької міської ради в якості міжнародної технічної допомоги отримав певне майно.

З переданого ДКП «Луцьктепло» отримало аварійно-відновлювальний автомобіль, який комплектується необхідним інструментом та обладнанням для ліквідації аварійних ситуацій на мережах теплопостачання. 

Крім цього, підприємству передали 7836 метрів труб різних діаметрів для транспортування теплоносія, гарячої води від котелень і центральних теплових пунктів до споживачів, а також – запірну арматуру, що запобігає подальшому руху теплоносія для забезпечення безпеки трубопроводів та регулювання робочого тиску.

На баланс КП «Луцькводоканал» передали сім дизель-генераторних установок, а управління охорони здоров’я та департамент освіти Луцької міської ради отримали дві твердопаливні котельні потужністю 1300 кВт та три резервні котельні на 200 та 300 кВт.

Фото - ілюстративне 

Читайте також:

Можливо зацікавить