Луцька громада попрощалася із Героями, які віддали своє життя за Україну
![Луцька громада попрощалася із Героями, які віддали своє життя за Україну](https://vsn.ua/storage/news/lSshyO6ew8DYNZ4ceXScy08VuxjnYPUgFjlGn1UW.png)
24 травня Луцька громада попрощалися із ще двома Героями, які загинули внаслідок війни з росією.
Про це йдеться на сайті Луцької міської ради.
О 11.00 у кафедральному соборі Святої Трійці, що в Луцьку, відспівали військовослужбовця Гаврука Федора Олександровича, 1975 року народження. Його було мобілізовано на військову службу 24 лютого 2022.
Герой загинув, захищаючи незалежність України 20 травня, в районі населеного пункту Яковлівка, Донецької області.
О 14 годині, у Свято-Петро-Павлівській церкві смт Рокині прощалися із загиблим Войтюком Андрієм Вячеславовичем, 1977 року народження. Його також було мобілізовано 24 лютого 2022 року.
Герой загинув 07 березня у Житомирській області.