Луцька громада завтра прощатиметься з загиблим військовим
![Луцька громада завтра прощатиметься з загиблим військовим](https://vsn.ua/storage/news/zRJ6xJCUlK9k57Qk6DO1bgGgFUtD9tDXb9W8Nvco.png)
У суботу, 7 травня, о 11.00 у кафедральному соборі Святої Трійці відспівають військовослужбовця Крюкова Юрія Валерійовича, 15.03.1979 року народження. Про це повідомляє Луцька міська рада.
Він проходив військову службу за контрактом з липня 2021 року.
Юрій Крюков загинув 3 травня 2022 року поблизу населеного пункту Завгороднє Ізюмського району Харківської області під час виконання бойового завдання щодо захисту незалежності України.